آپدیت One UI 2.1

آپدیت One UI 2.1 برای گلکسی اس 9 و نوت 9 سامسونگ در راه است

گوشی‌های سری گلکسی S20 با رابط کاربری One UI 2.1 عرضه شدند که مزیت‌هایی نسبت به نسخه 2.0 دارد. خبر خوب اینکه آپدیت One UI 2.1 نه تنها برای پرچمداران سال قبل، بلکه برای گلکسی اس 9 و نوت 9 هم منتشر خواهد شد.

تغییراتی که آپدیت One UI 2.1 با خود به همراه می‌آورد را در Quick Panel مشاهده خواهید کرد. همچنین باید به جایگزینی Quick share با Direct share اشاره کنیم که باعث تسهیل انتقال فایل‌های بزرگ بین گوشی‌های گلکسی می‌شود. این‌ها را اضافه کنید به بهینه‌سازی‌های بزرگ و کوچک دیگری که در راه هستند.

اما خبر انتشار این آپدیت برای گلکسی نوت 9 و گلکسی اس 9 را یکی از مدیران صفحات اجتماعی سامسونگ اعلام کرد. او از گلکسی نوت 10 هم اسم برد؛ ولی از آنجایی که سوال مطرح شده درباره این سه گوشی بود، به نام گلکسی اس 10 اشاره‌ای نکرد.

گلکسی اس 9 نوت 9

قرار داشتن اعضای خانواده گلکسی S10 در صف این به‌روزرسانی، اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد؛ ولی نکته حائز اهمیت، انتشار آپدیت One UI 2.1 برای گلکسی نوت 9 و اس 9 است. به این ترتیب، کاربران پرچمداران 2018 سامسونگ هم می‌توانند از امکانات نرم افزاری سری گلکسی اس 20 بهره‌مند شوند. پس منتظر دریافت این آپدیت، احتمالا در فصل بهار باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*