فاصله گذاری اجتماعی

ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ۹۹

سخنگوی دولت اعلام کرد طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ۹۹ ادامه خواهد داشت و تمام محدودیت‌های اعلام شده نیز در این طرح اجرا می‌شود.

اخیرا جلسه ستاد ملی مقابله با کروناویروس برگزار شد و در حاشیه آن علی ربیعی، سخنگوی دولت اعلام کرد ۳۴ هزار تیم ۳ نفره در کشور در حال غربالگری مردم هستند و اولویت این طرح نیز با زنان باردار خواهد بود. وی با اشاره به مثبت بودن نتایج طرح غربالگری افزود به واسطه این طرح افرادی که مراجعه کردند خیالشان از عدم ابتلا به ویروس کرونا آسوده شده است و مبتلایانی که به بستری نیاز داشتند نیز شناسایی شدند.

سخنگوی دولت تاکید کرد خانواده‌هایی که به دلیل مشکلات مالی یا نداشتن فضای مناسب برای نگهداری مبتلایان در خانه با مشکل مواجه هستند می‌توانند به نقاهتگاه‌ها مراجعه کرده و این افراد را در آنجا بسپارند تا دوران بستری و قرنطینه آنها طی شود.

طرح فاصله گذاری اجتماعی چقدر ادامه دارد؟

علی ربیعی در ادامه بیان کرد بر اساس گزارش‌هایی که در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شد، تصمیم گرفته‌ایم این طرح را تا ۲۰ فروردین ۹۹ ادامه دهیم. از این رو تمام محدودیت‌هایی که برای این طرح اعلام شده بود تا ۲۰ فروردین ۹۹ همچنان اجرا خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

یک دیدگاه

  1. کاش از همون اول اینقدر سفت و سخت میگرفتن