پیش فروش سایپا شاهین

زمان عرضه و پیش فروش سایپا شاهین مشخص شد

قائم مقام مدیرعامل در امور فروش شرکت خودروسازی سایپا در تشریح برنامه‌های این شرکت، زمان عرضه و پیش فروش سایپا شاهین را اعلام کرد.

مجید باقری خوزانی، قائم‌مقام مدیرعامل در امور فروش شرکت خودروسازی سایپا عنوان کرد سال ۹۹ برای سایپا سال مهمی خواهد بود؛ چراکه قصد داریم تغییرات زیادی را اعمال کنیم که در همین راستا تولید پراید ۱۳۲ را در دی ۹۸ متوقف کردیم و پس از آن نیز خطوط تولید پراید ۱۱۱ جمع‌آوری شد. وی افزود طی دو ماه آینده تولید پراید ۱۳۱ به عنوان پرتیراژترین مدل پراید نیز متوقف خواهد شد. این مسئول تاکید کرد برای جایگزینی پراید نیز برنامه‌هایی در دستور کار قرار دهیم و در سال جاری دو فیس لیفت از محصولات سایپا به بازار عرضه می‌شوند.

قائم‌مقام مدیرعامل در امور فروش شرکت خودروسازی سایپا در خصوص جزئیات دو محصول فیس لیفت افزود سایپا از یک پلتفرم اختصاصی برای تولید محصولاتش استفاده می‌کند و ساینا و کوییک دو خودرو فیس لیفت جدید خواهند بود. در واقع سایپا کوییک یک محصول جدید محسوب می‌شود که از سوی مشتریان نیز از آن استقبال خوبی صورت گرفت، از این رو عرضه فیس لیفت آن با تغییرات ظاهری یکی از برنامه‌های ما خواهد بود.

زمان عرضه سایپا شاهین به بازار

مجید باقری خوزانی در ادامه بیان کرد سایپا در سال جدید به دنبال تولید انبوه خودرو جدید سایپا شاهین است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این خودرو در نیمه دوم امسال روانه بازار خواهد شد، اما پیش فروش آن در نیمه اول امسال و طی ماه‌های آینده شروع می‌شود. وی افزود از این رو ما دیگر هیچ مدل پراید را به تولید نخواهیم رساند و فیس لیفت‌های جدید و سایپا شاهین به عنوان جایگزین پراید محسوب نمی‌شوند و این خودروهای جدید با هدف پاسخ به نیاز مشتریان به بازار عرضه خواهند شد.

زمان پیش فروش سایپا شاهین

قائم‌مقام مدیرعامل در امور فروش شرکت خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد پس از ماه مبارک رمضان طرح پیش فروش سایپا شاهین را شروع خواهیم کرد و سایپا قصد دارد تولید شاهین را از نیمه دوم امسال به مرحله عملیاتی برساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. کاش ماشین های قدیمی ای مثل پراید و سمند و حذف میکردم و ماشین های جدیدی رو وارد بازار میکردن

  2. با تشکر از مدیریت گجت نیوز و همکاران بابت مطالب عالی و بی نقص

    ولی کاش از این سیستم وردپرس خارج بشید و به دروپال مهاجرت کنید

    دروپال خیلی قوی تره و صفحات جدا از مطالب رو خیلی بهتر مدیریت می کنه

    با ماژول های مهاجرت از وردپرس به دروپال، کل مطالبتون هم به یکباره می ره تو دروپال

    با سپاس