پیش فروش خودرو

زمان آغاز پیش فروش خودرو و برنامه طرح‌های فروش فوق العاده اعلام شد

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت زمان شروع پیش فروش خودرو و برنامه طرح‌های فروش فوق العاده خودروسازان را اعلام کرد.

مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد بر اساس طرح ساماندهی روش‌های فروش خودرو در کشور، محصولات خودروسازان به چهار روش فروش خودرو شامل فروش فوق العاده، پیش فروش ماشین، تحویل تا یک سال و مشارکت در تولید به بازار عرضه می‌شوند. وی افزود تا پایان سال ۹۹ چهار مرحله دیگر طرح فروش فوق العاده به اجرا خواهد رسید.

اعمال محدودیت با هدف فروش خودرو به مصرف‌کننده واقعی

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه بیان کرد این محدودیت‌هایی که برای ثبت نام خودرو در نظر گرفته‌ایم با هدف فروش خودرو به مصرف‌کنندگان واقعی است. این محدودیت‌ها شامل عدم خرید خودرو در ۳۶ ماه اخیر از هیچ یک از خودروسازان، برخورداری از گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال و نداشتن پلاک فعال است. وی افزود در طرح فروش فوق العاده، خودرو ظرف مدت ۳ ماه به مشتری تحویل داده می‌شود که شامل سود مشارکت و انصراف نخواهد بود.

آغاز پیش فروش خودرو از نیمه دوم خرداد ۹۹

مهدی صادقی نیارکی در ادامه بیان کرد در نیمه دوم خرداد ۹۹ طرح پیش فروش ماشین آغاز خواهد شد. وی افزود قیمت خودرو در طرح اول یا همان فروش فوق العاده تثبیتی است؛ یعنی فروش محصولات طبق قیمت‌های اعلامی از سوی شورای رقابت انجام می‌شود، اما در طرح دوم یا همان پیش فروش و در روش تحویل خودرو تا یکسال قیمت محصولات طبق قیمت روز تحویل خواهد بود. وی تاکید کرد در این مرحله هم ۵۰ درصد قیمت ماشین از مشتری دریافت می‌شود و سود مشارکت برای یک سال نیز وجود نخواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این شد یه طرح خوب و برنامه ریزی خوب و عالی