کیفیت صدا در آیفون اس ای 2020

کیفیت صدا در آیفون اس ای ۲۰۲۰ به طرف شگفت انگیزی خوب است

جدیدترین آزمایش‌های دگزومارک نشان می‌دهد کیفیت صدا در آیفون اس ای ۲۰۲۰ – iPhone SE 2020 بسیار عالی بوده و جزو ۱۰ گوشی برتر جهان در این زمینه است.

متخصصان گروه DxOMark هنوز نتایج مربوط به بررسی دوربین جدیدترین نسل گوشی آیفون SE اپل را منتشر نکرده‌اند، اما اکنون شاهد گزارشی در مورد سیستم صوتی این گوشی هستیم.

آنچه آزمایش‌های دگزومارک نشان می‌دهد،‌ کسب امتیاز ۷۰ برای کیفیت صدا در آیفون اس ای ۲۰۲۰ است. این یعنی فقط ۱ امتیاز کمتر از دو مدل آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو مکس، در حالی که دو گوشی دیگر قیمتی در حدود ۳ برابر آن را ارائه می‌کنند! گوشی اقتصادی اپل یکی از بهترین‌ها در زمینه‌ی کیفیت ضبط صدا در جهان است. این گوشی امتیاز ۷۳ را برای کیفیت ضبط و امتیاز ۶۹ را برای کیفیت پخش به نام خود ثبت کرده است.

این نتایج برای مدل‌های آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو مکس به ترتیب ۷۲ و ۶۸ بوده است. هرچند آن‌ها در پخش امتیاز بهتری را کسب کرده‌اند،‌ اما در کیفیت ضبط از آیفون اس ای امتیاز کمتری را کسب کرده‌اند. آزمایش‌های دگزومارک نشان می‌دهد این گوشی یکی از بهترین‌ها در زمینه‌ی کیفیت ضبط صدا است. در بین گوشی‌های هم قیمت با آن، فقط گوشی آنر وی ۳۰ پرو است که فقط با ۱ امتیاز بیشتر بالاتر از این گزینه قرار می‌گیرد. هرچند این گوشی در کیفیت پخش امتیازی به اندازه‌ی آیفون SE نگرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. اینجاست که تفاوت ها بین اندروید و آیفون مشخص میشه

  2. ایفون همیشه شما رو به شگفتی وا میداره

  3. اسپیکر گوشی های هوشمند اپل توسط شرکت بیتز که چند سال پیش توسط خود اپل از Dr.Dre خریداری شد،ساخته میشه و کیفیت بالایی داره واسه همین جای تعجب نداره

  4. اصلا فکر نمیکردم توی همچین موضوعی خوب ظاهر بشه