بازی No Man’s Sky

با قابلیت کراس پلی، بازی No Man’s Sky را با دوستان تجربه کنید

همان طور که وعده داده شده بود، ویژگی کراس پلی به بازی No Man’s Sky – نو منز اسکای اضافه شد. حالا در بازی کردن با بازیکنان پلتفرم‌های دیگر با محدودیتی رو به رو نیستید.

با اضافه شدن ویژگی کراس پلی به بازی No Man’s Sky حالا بازیکنان پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در کنار یکدیگر به کشت و گذار در فضا می‌پردازند.

همزمان با انتشار بازی نو منز اسکای در سرویس ایکس باکس گیم پلی (Xbox Game Pass)، استودیوی هلو گیمز (Hello Games) اعلام کرد که ویژگی کراس پلی یا همان قابلیت بازی میان پلتفرمی را به آن اضافه کرده است. از این پس، بازیکنان پلتفرم‌های مختلف در سرورهای مشترک بازی می‌کنند و این کراس پلی شامل ویندوز ۱۰، پلتفرم گگ.کام و نسخه واقعیت مجازی هم می‌شود.

بازی No Man’s Sky حالا دارای ویژگی کراس پلی است 

طرفداران برای مدت‌ها خواستار اضافه شدن این ویژگی به بازی بودند و سازندگان از شش ماه قبل، کار بر روی آن را آغاز کردند. استودیوی هلو گیمز وعده انتشار به روز رسانی‌های بیشتری را هم داده و حتی قرار است ویژگی تبدیل گفتار به نوشتار (speech-to-text) را به بازی اضافه کند. ویژگی کراس پلی در این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده و اخیرا بازی‌های بزرگی همچون نید فور اسپید هیت (Need for Speed Heat) و پابجی دارای این قابلیت شده‌اند.

بازی No Man’s Sky

بازی نو منز اسکای یک اثر ماجراجویی سبک بقا است که در آن می‌توانید به سیارات مختلف سفر کرده، به مبارزه با دیگران بپردازید و حتی تجارت کنید. شما در یک دنیای بسیار وسیع قرار می‌گیرید که در آن بیش از ۱۸ تریلیون سیاره وجود دارد! هر کدام از این سیاره‌ها دارای اکوسیستم خاص خود هستند و گونه‌های مختلفی از موجودات فضایی در آنجا زندگی می‌کنند. شما می‌توانید از این سیارات، منابع مختلف استخراج کرده و آن‌ها را بفروشید. این بازی در اوایل زمان عرضه، با انتقادات فراوانی رو به رو شد اما سازندگان با انتشار آپدیت‌های متعدد، توانستند آن را به اثر موفق تبدیل کنند.

با تشکر از ویژگی کراس پلی شما حالا می‌توانید به پایگاه یک بازیکن دیگر بر روی یک پلتفرم متفاوت، سر بزنید. به زودی جزئیات بیشتری از به روز رسانی‌های آتی بازی منتشر می‌شود و باید دید سازندگان، چه عناصر هیجان انگیز تازه‌ای را به دنیای گسترده بازی می‌آورند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به نظر ام بازی خوبی نمیاد