ثانیه

تماشا کنید: هر ثانیه چه اتفاقاتی در جهان رخ می‌دهد؟

در هر ثانیه که از عمر ما می‌گذرد، اتفاقات بسیار مهمی در سراسر جهان هستی رخ می‌دهد و دنیای ما تغییرات زیادی می‌کند. در ادامه، نگاهی به برخی از این اتفاقات می‌اندازیم.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که در هر ثانیه‌ای که از عمرمان می‌گذرد و حتی ممکن است ما هیچ اهمیتی به آن ندهیم، چه اتفاقاتی ممکن است در دنیا بیفتد. یک ثانیه اصلا زمان زیادی نیست، اما در همین فاصله بسیار کوتاه، اتفاقات بی شماری در سراسر جهان هستی رخ می‌دهد. به عنوان مثال در هر ثانیه، ۴۸۰۰ ستاره متولد می‌شود و ۳۰ ستاره از داخل منفجر می‌‌شوند.

کره زمین نیز در هر ثانیه‌ای که از عمرش می‌گذرد، با اتفاقات بدی مواجه می‌شود؛ ۳۴ درخت قطع می‌شوند و بیش از ۱۰۰۰ متر مکعب گاز کربن دی اکسید در هوا آزاد می‌شود. در دنیای اینترنت هم ۲.۵ میلیون ایمیل در هر ثانیه ارسال می‌شود و ۴۸۰ هزار پیام در اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ رد و بدل می‌شود. همچنین در هر ثانیه ۳ میلیون بار جستجو در موتور جستجوگر گوگل صورت می‌گیرد.

در ادامه شما را دعوت می‌کنیم که این ویدیوی جذاب و جالب را در گجت تی وی مشاهده کنید تا ببینید در یک فاصله کوتاه به اندازه یک دم، چه اتفاقات مهمی در دنیای ما رخ می‌دهد.

ویدیوی اتفاقاتی که در هر ثانیه رخ می‌دهد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. خیلی خوب و جالب بود
  واقعا از دیدن ویدیو اسیه وجد امدم

 2. هییی اونوقت ما چطور این عمرو الکی تلف میکنیم

 3. این همه رخداد ها
  یک جم بزنیم
  برای چیه ؟
  زندگی ؟
  به وضوح مشخصه چرخه برده داری برای بالا سریا
  البته منتظر باشیم ببینیم چه بلایی به سره ظالم میاد
  فقط منتظر باشید
  خبری در راه است