سهمیه سوخت

آخرین تغییرات سهمیه سوخت خودروها اعلام شد

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، جزئیات آخرین تغییرات سهمیه سوخت خودروهای داخلی به ویژه برای وانت بارها را تشریح کرد.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در خصوص آخرین تغییرات سهمیه سوخت خودروها عنوان کرد تا به امروز سهمیه ماهانه وانت کم مصرف بنزینی ۲۰۰ لیتر، وانت کم مصرف دوگانه سوز ۶۰، وانت پرمصرف بنزینی ۳۰۰ لیتر و وانت پرمصرف دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر بوده که از اول تیر ۹۹ این میزان با تغییراتی مواجه شده است. وی تاکید کرد سهمیه وانت‌های کم مصرف از ابتدای تیرماه ۱۵۰ لیتر و وانت‌های پرمصرف از ابتدای تیرماه ۲۵۰ لیتر خواهد شد.

جزئیات تغییرات سهمیه سوخت خودروها

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه گفته‌های خود عنوان کرد طبق آخرین اطلاعات سهمیه اعتباری خودروهای وانت بار عمومی که وزارت صنعت، وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور فعالیت آنها را احراز کرده‌اند به ۱۵۰ لیتر افزایش پیدا خواهد کرد و وانت بارهایی که در سامانه حمل و نقل بار عمومی ثبت نشده‌اند، مشمول افزایش سهمیه اعتباری نمی‌شوند.

فاطمه کاهی در ادامه بیان کرد هم‌اکنون سهمیه خودروهای شخصی بنزینی ۶۰ لیتر و خودروهای شخصی دوگانه‌سوز نیز ۳۰ لیتر به ازای هر ماه است. همچنین سهمیه بنزین تاکسی‌های بنزینی ۴۰۰ لیتر و تاکسی دوگانه‌سوز نیز دارای سهمیه ۲۰۰ لیتری هستند. موتورسیکلت‌ها نیز در هر ماه ۲۰ لیتر سهمیه می‌گیرند و برای خودرو آمبولانس نیز هر ماه ۵۰۰ لیتر سهمیه در نظر گرفته‌ایم که این میزان نسبت به گذشته با تغییر همراه نبوده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. باید به فکری کرد حجم واریزی هر ماه واقعا کمه و این اصلا خوب نیست

  2. واقعا سهام بنزین کمه