گوشی های سری هواوی پی 10

گوشی های سری هواوی پی 10 یک به‌روزرسانی 4 گیگابایتی دریافت کردند!

گوشی های سری هواوی پی 10 – Huawei P10 به عنوان پرچمداران سال 2017 هواوی یک به‌روزرسانی مرموزانه‌ی را با حجم 4 گیگابایت دریافت کردند!

گوشی های سری هواوی پی 10 در اوایل سال 2017 همراه با رابط کاربری EMUI 5.1 مبتنی بر اندروید 7 نوقا معرفی شدند. دو عضو این خانواده، پی 10 و پی 10 پلاس سپس به‌روزرسانی‌های EMUI 8.1 و EMUI 9.1 (اندروید 9 پای) را دریافت کردند و با توجه به اینکه دو به‌روزرسانی مهم اندروید برای آن‌ها منتشر شد، دیگر خبری از اندروید 10 و EMUI 10 برای آن‌ها نخواهد بود. اما این شرکت به تازگی یک به‌روزرسانی بزرگ را برای این گوشی‌ها منتشر کرده که شامل پچ امنیتی ماه مه 2020 و دو قابلیت جذاب است.

دو گوشی خانواده Huawei P10 دیگر از فهرست دریافت کنندگان به‌روزرسانی‌های ماهانه و فصلی شرکت هواوی حذف شده‌اند. با این حال، سازنده چینی یک به‌روزرسانی OTA بزرگ را با حجم 4.05 گیگابایت برای آن‌ها منتشر کرده است!

البته این به‌روزرسانی EMUI 10.1 نیست، ولی دو قابلیت جذاب را به همراه دارد. علاوه بر این، پچ امنیتی ماه مه 2020 را نیز شامل می‌شود که 2 مشکل امنیتی مهم، 22 مشکل امنیتی سطح بالا و 2 مشکل امنیتی سطح متوسط را نیز برطرف می‌کند.

یکی از قابلیت‌های جدید همراه این آپدیت “Smart Charge” نام دارد که حالت شارژ هوشمند را به گوشی اضافه می‌کند و با تنظیم و جلوگیری از شارژ مداوم گوشی در هنگام پر شدن، عمر باتری را افزایش می‌بخشد. این جذاب است که هواوی چنین قابلیتی را در اختیار پرچمدار 3 سال پیش خودش قرار دهد.

دومین ویژگی “Huawei Assistant”ش بیه به “App Vault” در MIUI‌شیائومی است که از سمت چپ هوم اسکرین گوشی در دسترس قرار خواهد گرفت.

همانطور که گفته شد این یک به‌روزرسانی OTA است و ممکن است بسته به منطقه‌ی جغرافیایی شما، مدتی برای دریافت آن منتظر بمانید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دم هواوی گرم که ب گوشی های ۲۰۱۷ش هم توجه کرده ولی ای کاش با اپدیت اندرویدشون همراه میشد برای خوش حال کردن طرفدارای قدیمی