تست سرعت اینترنت

تست سرعت اینترنت شما با ابزار ارزیابی سرعت اینترنت گوگل فراهم شد

تست سرعت اینترنت حالا با ابزار تست سرعت گوگل ممکن شده است. ابزاری دقیق که قادر است سرعت اینترنت شما را با دقت بالایی اندازه گیری کند.

اگر شما به دنبال راه حلی جهت تست سرعت اینترنت خود هستید، گوگل ابزار جدیدی را به این منظور ارائه کرده است. ابزاری که قادر است مقدار سرعت اینترنت شما را با راه حلی سریع و ساده اندازه گیری کند. با انجام تست سرعت اینترنت خود، به خوبی از ویژگی های سرویس دهنده اینترنتی خود آگاه خواهید شد. این موضوع به شما در انتخاب سرویس دهنده اینترنت کمک خواهد کرد.

تنها کاری که شما برای انجام این ارزیابی توسط ابزار گوگل باید انجام بدهید، یک جستجوی ساده در گوگل است. این ابزار ارزیابی، سرعت اینترنت شما را بر اساس مقدار داده‌ای که می‌تواند در واحد زمان انتقال پیدا کند، بررسی می‎‌کند. نتیجه این بررسی حدود ۳۰ ثانیه زمان شما را خواهد گرفت. نتایج حاصل شده نیز بر مبنای مگابیت بر ثانیه به شما ارائه خواهد شد.

نحوه استفاده از ابزار تست سرعت اینترنت گوگل

اول از همه باید بدانید که با انجام این تست، شما آدرس IP خود را با گروه M-Lab که گوگل برای فراهم آوردن این سرویس با آن‌ها همکاری کرده است، به اشتراک خواهید گذاشت. البته هیچ‌گونه تهدید امنیتی برای شما بوجود نخواهد آمد. هر دو شرکت گوگل و M-Lab داده‌های شما را به شکل فوق العاده ایمن نگهداری می‌کنند. پس برای انجام این تست، هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشید.

برای انجام این کار، شما باید عبارت “Internet Speed Test” را در گوگل جستجو نمایید. در بالای نتایج ارائه شده توسط گوگل، جعبه ای با عنوانی مشابه جستجوی شما قرار خواهد گرفت.

تست سرعت اینترنت

در این مرحله، کافی است تا شما بر روی دکمه آبی رنگ “Run Speed ​​Test” کلیک کرده و سپس منتظر پاسخ گوگل در خصوص اندازه گیری سرعت اینترنت خود باشید.

تست سرعت اینترنت

البته باید بخاطر داشته باشید که سرعت اینترنت شما همواره به دلایل مختلفی در حال تغییر است. ممکن است دستگاهی که شما با آن در حال انجام ارزیابی سرعت اینترنت خود هستید، با روتر شما فاصله داشته باشد که این موضوع دلیلی است تا تست سرعت اینترنت به خوبی انجام نگیرد. دلایلی دیگر مثل تعداد دستگاه‌هایی که به شبکه اینترنت شما اتصال دارند نیز در انجام ارزیابی دارای اهمیت است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*