چگونه گلکسی بادز گمشده خود را پیدا کنیم

چگونه گلکسی بادز گمشده خود را پیدا کنیم

ایربادهای کوچک امروزه زیاد گم می‌شوند؛ اما در صورت اتفاق، چگونه گلکسی بادز گمشده – Galaxy Buds مخصوص گوشی سامسونگ خود را پیدا کنیم و نحوه پیدا کردن آن به چه صورت است؟ امروز با گچت نیوز همراه باشید تا بالاخره راهی برای پیدا کردن گلکسی بادهای مخصوصتان را به شما آموزش بدهیم.

گره خوردن، کشیده شدن و گیر کردن هندزفری‌ها بین سایر وسایل داخل جیب و یا کیف، باعث شده تا ایربادهای کوچک و بی‌سیم ساخته شوند. سایز مناسب، نداشتن سیم آزار دهنده و کشیده نشدن، همه از قابلیت‌های یک ایرباد هستند که البته با قیمتی بالاتر و همچنین طول عمر باتری محدود، در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند. با این وجود، یکی از مزیت‌های هندزفری معمولی نسبت به ایربادها این است که به راحتی گم نمی‌شوند؛ در حالی که اگر شما در حال دویدن باشید و لحظه‌ای ایرباد شما جابه‌جا شود، ممکن است با افتادنش آن را برای همیشه از دست بدهید.

این ایربادها که توسط شرکت‌های مختلفی هم ساخته می‌شوند، هرکدام روش خاصی را پیدا کردن دارند. اما ما امروز، به سراغ حل مشکل پیدا کردن گلکسی بادز – Galaxy Buds گمشده مخصوص گوشی‌های سامسونگ شما آمده‌ایم تا نحوه پیدا کردن آن را در چند مرحله ساده به شما آموزش دهیم.

چگونه گلکسی بادز گمشده خود را پیدا کنیم

چگونه گلکسی بادز-galaxy buds گمشده خود را پیدا کنیم

پیدا کردن Galaxy Buds گمشده این روزها امری بسیار راحت خواهد بود. اگر با گشتن و جست و جو آن را پیدا نکردید، روش پیشنهادی ما که با برنامه مخصوص Galaxy Wearable انجام می‌شود را امتحان کنید. این برنامه به صورت پیش‌فرض در گوشی‌های جدید سامسونگ (مانند S20) وجود دارد اما شما به راحتی می‌توانید که آن را از فروشگاه گوگل پلی نیز دریافت کنید.

ابتدا برنامه را باز کنید و سپس در لیست موجود، به دنبال عبارت Find My Earbuds باشید و پس از پیدا کردن آن را انتخاب کنید. سپس تنها کافیست تا بر روی دکمه Start کلیک کنید تا گلکسی بادز شما شروع به ایجاد صدا کند. البته اگر شما فقط یکی از آن‌ها گم کرده‌اید، می‌توانید در منو حاضر گوش چپ یا راست را انتخاب کرده و دیگری را Mute (بی‌صدا) کنید تا تنها یکی از آن‌ها ایجاد صدا کند.

همچنین در نظر داشته باشید که این کار، تنها در حالتی امکان‌پذیر است که شما در نزدیکی گلکسی بادز خود باشید؛ به صورتی که اگر عبارت Connected برای شما به نمایش درآمده نشود، یعنی دستگاه مورد نظر در نزدیکی شما نیست و شانس شما برای پیدا کردن آن‌ها بسیار پایین خواهد بود. این در حالتی است که بر فرض مثال، دستگاه خود را در تاکسی و یا مکانی مانند پارک جا گذاشته باشید. البته دقت کنید که با انتخاب این برنامه و رفتن به آخرین مکانی که از داشتن گلکسی بادز خود به یاد دارید، ممکن است که در محدوده خاص آن قرار بگیرید تا صدای آن شنیده شده و در نتیجه آن را پیدا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. از فردا چینی ها شروع میکنن از نوت ۲۰ اولترا و گلکسی زد فولد و ساعت و هندزفری سامسونگ کپی میکنن
    برند چینی یعنی دزد ایده ها