هواوی

هواوی ۸ عنوان از جوایز معتبر Red Dot Design را از آن خود کرد

هواوی موفق شد ۸ عنوان از جوایز معتبر Red Dot Design را از آن خود کند. جایزه Red Dot Design به عنوان یکی از معتبرترین جوایز فنی و هنری دنیا محسوب می‌شود.

جایزه Red Dot Design یکی از معتبرترین جوایز فنی و هنری دنیا است که به اسکار حوزه طراحی صنعتی شهرت دارد. به تازگی شرکت هواوی موفق به کسب ۸ جایزه معتبر از این رویداد شده که نشان‌دهنده تعهد هواوی به ارائه طرح‌هایی اصیل و در عین حال مطابق با استانداردهای روز است.

این جوایز در حوزه محصولات مصرفی، شبکه، دستاوردهای هوشمند، دستاوردهای ارتباطی و بسترهای پردازش ابری (Cloud Computing) به هواوی تعلق گرفته است. در ادامه سه نمونه از محصولات هواوی که برنده این جایزه معتبر شده‌اند را معرفی خواهیم کرد.

جوایز Red Dot Design برای هواوی

هواوی

دستیار هوشمند HUAWEI Assistant – TODAY

این دستیار پیشرفته با ارائه خدماتی مانند جستجو، ساخت سریع مخاطب، به‌روزرسانی هوشمند و امکان ارائه پیشنهادات هوشمند موفق به شکستن مرز محدودیت‌های اطلاعاتی شده است. این دستیار همچنین کمک می‌کند تا هواوی از نحوه تجربه کاربران مطلع شده تا با رفع کردن ایرادها، خدمات بهتری دریافت کنند. با توجه به نیاز روزافزون کاربران به بیان احساسات خود در فضای دیجیتال، هواوی محتوا و خدمات خود را به نحوی طراحی کرده تا این نیاز مشتری نیز برآورده شود.

سرویس HUAWEI CLOUD Meeting

هواوی

این سرویس، خدماتی هوشمند و مناسب برای اشتراک‌گذاری را جهت برگزاری کنفرانس‌های آنلاین بر بستر ابری ارائه می‌کند. قابلیت برقراری ارتباط تصویر و صوتی با کیفیت Ultra-HD، امکان اشتراک‌گذاری اطلاعات به صورت هم‌زمان و دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی از قابلیت‌های این دستیار هوشمند است. این سرویس ارتباطی روان‌تر، عملکردی ساده‌تر و امکان همکاری بهینه حتی بین چند نقطه متفاوت در دنیا یا در بین دستگاه‌های مختلف را مهیا می‌کند.

Huawei iMaster NCE-Fabric

مرکز داده و مدیریت اتومبیل‌های خودران هواوی که قابلیت‌های مدیریت، کنترل، آنالیز و هوش مصنوعی را با هم ترکیب کرده تا به کمک آنها یک فضای دیجیتال سه‌بعدی خلق کند. به کمک اطلاعات این سرویس که از ماشین‌ها، افراد و محیط دریافت می‌شود امکان رانندگی بدون راننده مهیا می‌شود. این سیستم تمامی المان‌های دخیل در رانندگی را بررسی کرده و نتایج آن برای یک رانندگی بی‌حادثه به اتومبیل منتقل می‌کند.

‌دیگر محصولات هواوی که برنده جایزه معتبر Red Dot Design شده‌اند از این قرار هستند:

 • HUAWEI IdeaHub سرویس ابری نمایشگرهای هوشمند هواوی
 • HUAWEI NetEco 6000 پایگاه داده با تجربه کاربری نوآورانه
 • HUAWEI HoloSens Store اولین فروشگاه الگوریتم و برنامه‌های ویدیویی
 • HUAWEI Smart Flow Management برنامه انقلابی مدیریت فرودگاه‌ها
 • Sense the Traffic برنامه تشخیص ترافیک به صورت هوشمند
این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. با سلام و روز بخیر خدمت تمام عوامل گجت نیوز، اینکه نظرم تایید بشه یا نه مهم نیست ولی وجدانأ اگ گجت نیوز زیر مجموعه هوآوی شده اعلام بفرمایید تا مخاطبان هم بدونن ، یعنی بخش مارکتینگ گجت نیوز این قدر ضعیف هستند که نمیتونن از سایه هوآوی بیان بیرون؟ استقلال و بی‌طرفانه نوشتن یعنی این!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

  • درود بر شما دوست عزیزم. لطفاً توضیحات انتهای این مطلب رو مطالعه بفرمایید:

   این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.