بازی Avengers

تریلر نهایی بازی Avengers را تماشا کنید

کمتر از دو هفته تا انتشار رسمی بازی اونجرز باقی مانده است. تریلر نهایی بازی Avengers را در ادامه می‌توانید تماشا کنید.

استودیوی کریستال داینامیکس تریلر نهایی بازی Avengers را در صفحه رسمی یوتیوب پلی استیشن منتشر کرد. آخرین تریلر این بازی، لحظات جذاب آن را به شما یادآوری می‌کند.

با اینکه بازی انتقام جویان برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود اما همه می‌دانند که نسخه پلی استیشن ۴ آن دارای محتواهای اختصاصی بسیار بیشتری در مقایسه با نسخه‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی است. سازندگان بارها در مورد این مسئله صحبت کرده‌اند و طبق اخبار منتشر شده، شخصیت مرد عنکبوتی تنها در این نسخه حضور دارد. انتشار تریلر نهایی بازی در صفحه رسمی پلی استیشن نیز به همین مسئله اشاره دارد.

بازی Avengers

مطابق انتظار، این تریلر شامل تمامی اطلاعات و محتواهایی است که تا پیش از این هم مشاهده کرده بودیم و لحظات تازه زیادی برای عرضه ندارد؛ حتی بخشی از گیم پلی نشان داده شده در این تریلر، در لایو استریم اخیر نشان داده شده بود. نکته دیگر، تمرکز ویدیو بر روی شخصیت کامالا خان است که حداقل در بخش‌های ابتدایی بازی، یکی از نقش‌های اصلی است. این تریلر را در ادامه مشاهده کنید.

تریلر نهایی بازی Avengers – انتقام جویان

در ابتدای عرضه، شش قهرمان مختلف در دسترس مخاطبان خواهد بود که شامل کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، بیوه سیاه، ثور، هالک و کامالا خان می‌شود. اما این پایان کار نیست و به تدریج قهرمانان بیشتری وارد بازی خواهند شد، از جمله شخصیت هاکای (Hawkeye). زمان دقیق ورود مرد عنکبوتی به بازی نیز هنوز مشخص نشده اما احتمالا در بهار ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. انحصاری بودن شخصیت مرد عنکبوتی شاید باعث ناراحتی طرفداران پلتفرم‌های دیگر شود اما خوشبختانه استودیوی کریستال داینامیکس اعلام کرده که او ماموریت‌های جدیدی نخواهد داشت و در واقع همان بخش داستانی را می‌توانید با این شخصیت انجام دهید.

بر خلاف تصور، حتی در این تریلر نهایی هم هیچ نشانه‌ای از تاریخ انتشار نسخه‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ وجود ندارد. با این حال عرضه بازی برای نسل جدید کنسول‌ها رسما تایید شده است. با انتشار این لانچ تریلر، حالا تمرکز اصلی استودیوی سازنده بر روی اصلاح بازی و رفع مشکلات آن از نسخه آزمایشی (بتا) خواهد بود.

بازی Avengers در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (۱۴ شهریور ۱۳۹۹) برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و گوگل استادیا منتشر می‌شود. به زودی جزئیات بیشتری از نسخه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد که آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بازی فوق العاده اییه