تغییر شماره واتس اپ

نحوه تغییر شماره واتساپ جهت استفاده از اکانت قدیمی بر روی تلفن همراه جدید

در این ویدئو نحوه تغییر شماره واتساپ – Whatsapp جهت استفاده از اکانت قدیمی روی تلفن همراه تازه با سیم کارتی جدید را به شما آموزش می‌دهیم.

در دومین قسمت از برنامه ویکی گجت به شما نحوه تغییر شماره واتساپ جهت دستیابی به  اکانت قدیمی روی تلفن همراه جدید، هنگام استفاده از سیم کارتی نو رو آموزش دهیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد شرکت‌های سازنده تلفن‌های هوشمند هر روز به طرفدارهای گوشی‌های به روز اضافه می‌شود. با توجه به شرایط کنونی نیز نیاز مردم برای ارتباط مجازی روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند.

خیلی از مردم علاقه‌مند هستند تا هر چند وقت یکبار تلفن همراه خود را تعویض و گوشی مدل بالاتری تهیه کنند تا از تکنولوژی‌های نو تعبیه شده در تلفن‌های نسل جدید بهره ببرند. تعویض تلفن همراه شما ممکن است شما را با دردسرهایی مواجه کند. دردسرهایی از جمله از دست دادن اطلاعات تلفن همراه قدیمی. به طور مثال اگر شما نسخه پشتیبانی از اطلاعات چت‌های خود در اپلیکیشن واتس اپ را تهیه نکرده باشید؛ هنگامی که تلفن همراه خود را عوض می‌کنید آن‌ها را از دست می‌دهید.

علاوه بر این‌ها ممکن است که بنا به دلایل متفاوتی مجبور شوید که خط تلفن خود را تغییر دهید. با این کار دیگر قادر نخواهید بود که به اکانت قبلی‌تان در واتساپ دسترسی پیدا کنید. با این حال این اپلیکیشن دارای قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد تا اکانت خود را از تلفن همراه قدیمی‌تان به گوشی جدیدتان یا از سیمکارت قدیمی به سیم کارتی جدید منتقل کنید. با گجت نیوز همراه باشید تا چگونگی انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. این خیلی به درد میخوره ممنون

  2. ممنون از مطلب آموزنده تون خیلی آموزش بلد نبودم با مطلب شما میتونم شماره واتساپ عوض کنم و ازش استفاده کنم

  3. خیلی دیر به دیر داره بروز میشه ولی جای پیشرفت بیشتر داره روند اپدیت شدن باید سرعت پیدا کنه

  4. واتساپ خیلی مونده که به ایده آل مردم برسه شاید کاربرانی که فعلا حفظ کرده بخاطر نبود فیلترینگ وتماس تصویری وصوتی باشه