کایرین 9000 و 9000E

هواوی خانواده میت ۴۰ را با تراشه‌ کایرین ۹۰۰۰ و ۹۰۰۰E عرضه می‌کند

گوشی‌های هواوی میت ۴۰ جدیدترین پرچمداران هواوی هستند که به زودی با دو تراشه کایرین ۹۰۰۰ و ۹۰۰۰E عرضه می‌شوند.

خانواده هواوی میت ۴۰ به زودی معرفی می‌شوند و به دلیل تحریم‌های آمریکا و قطع همکاری TSMC تایوان با کمپانی چینی، آخرین گوشی‌های هوشمند هواوی با تراشه‌های اختصاصی های سیلیکون کایرین هستند.

در ابتدا گمان بر این بود نسل جدید تراشه‌های هواوی شامل یک عضو به نام کایرین ۹۰۰۰ باشد، اما اخیرا اطلاعات جدیدی فاش کرده که این خانواده شامل دو تراشه به نام‌های کایرین ۹۰۰۰ و ۹۰۰۰E است.

بر اساس افشاگری جدیدی که توسط کاربر در تویتر صورت گرفته، خانواده تراشه‌های کایرین ۹۰۰۰ دو عضو دارد که گفته می‌شود مدل کایرین ۹۰۰۰ قدرتمندتر از مدل کایرین ۹۰۰۰E است. با این حال از آنجا که فرد فاش کننده چندان مطمئن نیست، تا انتشار اطلاعات بیشتر بایستی صبر کرد.

سال گذشته هواوی دو تراشه پرچمدار به نام‌های کایرن ۹۹۰ و کایرین ۹۹۰ ۵G را معرفی کرد که نسخه ۵G قدرت بیشتری نست به نسخه عادی داشت. گرچه این دو تراشه تنها در اسم تفاوت دارند، اما سرعت پردازنده نسخه ۵G بیشتر از مدل ۹۹۰ بود و عملکرد بهتری ارائه می‌داد.

همانطور که گفته شد گوشی‌های سری میت ۴۰ آخرین محصولات هواوی با تراشه‌های کایرین هستند و انتظار می‌رود در ماه اکتبر معرفی شوند. گرچه تاریخ معرفی تراشه‌های جدید مشخص نیست، با این حال احتمالا طی چند هفته آتی معرفی می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*