شاسی بلند مفهومی هوندا

شاسی بلند مفهومی هوندا SUV e:concept در نمایشگاه ۲۰۲۰ پکن معرفی شد

شرکت هوندا از خودرو کانسپت جدید خود با نام SUV e:concept در نمایشگاه پکن ۲۰۲۰ رونمایی کرد. در ادامه با این شاسی بلند مفهومی هوندا آشنا می‌شویم.

شرکت هوندا علاوه بر معرفی خودروی CR-V پلاگین هیبریدی جدید با یک شاسی بلند الکتریکی و مفهومی به نمایشگاه پکن آمده است. این شرکت بزرگ با معرفی این خودرو دومین محصول الکتریکی خود را پس از خودروی کوچک e روانه بازار خواهد کرد.

شاسی بلند مفهومی هوندا

خودروی Honda SUV e:concept که نام کانسپت جدید این شرکت است، اولین خودروی الکتریکی هوندا در چین است که بازاری جدید برای خودروهای بدون آلایندگی می‌باشد. این خودروی الکتریکی همانند تیزر معرفی‌اش دارای حالتی آینده نگرانه است و از نظر ظاهری رقیبی برای خودروهای نیسان آریپا و تسلا مدل Y می‌باشد.

 

تکنولوژی ADAS شاسی بلند مفهومی هوندا

از ظواهر این خودرو که بگذریم هوندا برای تکنولوژی آن سنگ تمام گذاشته است. تکنولوژی جدید شرکت Honda با نام ADAS که نسل بعدی تکنولوژی Sensing می‌باشد از نظر تشخیص و عملکرد بهبودهای بسیاری داشته و همچنین زاویه دوربین جلویی این خودرو گسترده‌تر شده و با رادار ۳۶۰ درجه خود می‌تواند تمامی جهات را زیر نظر خود بگیرد.

شاسی بلند مفهومی هوندا

به گفته این شرکت سیستم ADAS رانندگی امن‌تری را در شرایط رانندگی گوناگون و پیچیده‌تر برای رانندگان ایجاد می‌کند. از دیگر امکانات نسل بعدی تکنولوژی ADAS می‌توان به اینترفیس دستیار هوش مصنوعی، به‌روزرسانی‌های بی سیم و اتصال با گوشی های هوشمند اشاره کرد که همین امر باعث می‌شود تا تضمین ارتباطات پیشرفته برای مالک فراهم شود. شرکت هوندا تا پایان سال جاری از پیشرفت‌های تکنولوژی ADAS رونمایی خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. هوندا عشق لاینتهی

  2. حجم قسمت بالای خط شانه نسبت به حجم کلی بدنه، کمه

  3. ۳ تا ایراد داره:
    ۱. طراحی سپر جلو
    ۲. طراحی سپر عقب
    ۳. چرخ جلو بهتره که یه کم بیشتر به سمت سپر جلو کشیده بشه