معرفی ایرپادز استودیو اپل

معرفی ایرپادز استودیو اپل تا سال ۲۰۲۱ به تأخیر افتاد

جان پروسر می‌گوید معرفی ایرپادز استودیو تا سال ۲۰۲۱ به تأخیر خواهد افتاد. AirPods Studio هدفون دور گوشی شرکت اپل است. دلیل این مشکل نامشخص است.

تمام شایعاتی که در خصوص معرفی ایرپادز استودیو اپل در رویداد گوشی های سری آیفون ۱۲ شنیده بودیم نقش برآب شد. این هدفون دور گوشی در این کنفرانس معرفی نشد٬ اما به نظر می‌رسد به زودی معرفی خواهد شد. ظاهراً تولید انبوه این هدفون‌ها از اواخر ماه اکتبر آغاز خواهد شد٬ اما بعید است که به همین زودی وارد بازار شود و عرضه ان تا سال ۲۰۲۱ به تأخیر خواهد افتاد.

به نقل از جان پروسر (Jon Prosser)٬ افشاگر مطرح حوزه فناوری٬ ظاهراً تولید هدفون ایرپادز استودیو به خاطر گنجاندن ویژگی‌های خاصی فعلاً قطع شده است؛‌ هرچند ما مطمئن نیستیم آن ممکن است چه چیزی باشد. این نشان می‌دهد اپل هنوز نیاز دارد روی قطعه‌ی نهایی این هدفون کار کند.

به نظر می‌رسد این مشکلات به اندازه کافی بزرگ بوده‌اند که باعث شده هدفون اپل حتی در بهترین حالت نیز آماده‌ی فروش نباشد و در عوض سال ۲۰۲۱ وارد بازار شود. ما مشتاقیم ببینیم ببینیم چه دلیلی باث به تأخیر افتادن تولید این محصول شده است.

اما علیرغم این مباحث مطرح شده٬ شایعه شده است که آن‌ها چیزی جز یک جفت هدفون معمولی نیستند. در هر صورت به زودی امیدواریم خیلی زود بتوانیم با آن‌ها ملاقات کنیم. اکنون شنیده می‌شود AirTags اپل آماده‌ی عرضه در ماه نوامبر شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*