مشتریان هواوی

مراکز ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان هواوی در سراسر کشور راه‌اندازی شد

مراکز رایگان ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان هواوی تحت عنوان رودشوهای سرویس های موبایلی هواوی در سراسر کشور راه‌اندازی شد.

شرکت هواوی در راستای افزایش خدمات‌دهی به مشتریان خود، مراکزی را در سراسر کشور با عنوان «رودشوهای سرویس های موبایلی هواوی» راه‌اندازی کرده است. با توجه به این که نیازهای نرم افزاری یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مشتریان گجت های هوشمند است، در این مراکز خدمات مختلف نرم افزاری به صورت رایگان به دارندگان دستگاه‌های هوشمند هواوی ارائه می‌شود.

این مکان محلی برای ارتباط نزدیک‌‌تر با مشتریان و ارائه خدمات نرم افزاری فراگیر به دارندگان گوشی های هواوی است. در این مراکز مشتریان می‌توانند خدمات مختلفی همچون به‌روزرسانی سیستم عامل، آموزش و ساخت شناسه Huawei ID، نصب اپلیکیشن‌های جدید، رفع اشکالات نرم افزاری و بهبود عملکرد دستگاه، انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به جدید و سایر خدمات نرم افزاری مورد نیاز خود را دریافت کنند.

با توجه به این که در حال حاضر هواوی تنها برند موبایل در بازار است که خدمات رسمی پس از فروش را ارائه می‌دهد؛ با راه‌اندازی این مراکز، سطح جدیدی از خدمات‌دهی به مشتریان را دنبال می‌کند. در حال حاضر ۲۴ مرکز با این هدف در شهرهای مختلف کشور راه‌اندازی شده است.

برای مراجعه به این مراکز و دریافت خدمات رایگان بالا می‌توانید به آدرس‌هایی که در ادامه آمده است مراجعه کنید.

آدرس مراکز خدمات نرم افزاری مشتریان هواوی 

مشتریان هواوی

در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با هواوی، می‌توانید با مرکز تماس هواوی (۰۲۱۴۲۰۰۰) ارتباط برقرار کنید یا به مراکز خدمات اصلی هواوی و فروشگاه‌های اختصاصی این شرکت مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*