کانسپت خودروهای معروف

کانسپت خودروهای معروف در سال ۲۰۵۰ میلادی را تماشا کنید

کانسپت خودروهای معروف از جمله هوندا سیویک، تویوتا کرولا، شورلت کوروت و فورد موستانگ برای سال ۲۰۵۰ میلادی منتشر شدند. در ادامه می‌توانید طرح مفهومی خودروهای مشهور آینده را تماشا کنید.

طی دهه گذشته در صنعت خودرو شاهد طراحی منحصربه‌فردی از خودروهای معروف بودیم؛ طراحی‌هایی که محصولات خودروسازان را بزرگ‌تر، جذاب‌تر و با ابهت‌تر کرده بودند، اما این پایان کار نخواهد بود و خودروسازان بزرگ با استخدام طراحان حرفه‌ای قصد دارند ظاهر ویژه‌ای در محصولات خود به وجود آورند. در همین راستا مجله Budget Direct با انتشار مقاله‌ای به معرفی کانسپت خودروهای معروف در سال ۲۰۵۰ میلادی پرداخته است. در ادامه طرح مفهومی خودروهای معروف در ۳۰ سال آینده را تماشا می‌کنید:

کانسپت خودروهای معروف در سال ۲۰۵۰ میلادی

هوندا سیویک

خودروهای معروف

با وجود این که امروزه کراس اوورها و شاسی بلندها دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند، اما هوندا سیویک در دهمین نسل خودرو همچنان از جذابیت و محبوبیت خاصی بهره می‌برد. در تصویر فوق شاهد پروتوتایپ یازدهمین نسل سیویک هستیم که البته در ۳۰ سال آینده این خودرو به یک محصول تمام الکتریکی تبدیل خواهد شد.

تویوتا کرولا

خودروهای معروف

تویوتا کرولا نیز همانند هوندا سیویک در بازار دارای جایگاه ویژه‌ای است. در کانسپت منتشر شده از این خودرو شاهد تویوتا کرولا ۳۰ سال آینده هستیم که از درهای قیچی و استایلی ویژه بهره می‌برد.

شورلت کوروت

خودروهای معروف

نسل کنونی کورت دارای موتور وسط بوده و شورلت بزرگ‌ترین تغییرات را برای آن در نظر گرفته است، از این رو تبدیل این خودرو به یک سوپرکار در سال ۲۰۵۰ آنچنان هم بعید نیست.

فورد موستانگ

خودروهای معروف

در طراحی فورد موستانگ برای سال ۲۰۵۰ شاهد رگه‌های از طراحی نسخه مک ای الکتریکی در آن هستیم. بدون شک این خودرو در ۳۰ سال آینده از طراحی جذابی برخوردار خواهد بود.

جگوار XJ

خودروهای معروف

جگوار XJ در آینده به خودرویی کاملا الکتریکی تبدیل می‌شود، اما طراحی آن نیز به طور کامل متحول خواهد شد. در نسخه ۲۰۵۰ این خودرو شاهد یک سدان الکتریکی روان با درهای عقب مشابه رولزرویس خواهیم بود.

مرسدس بنز SL

خودروهای معروف

مرسدس بنز SL در ۳۰ سال آینده از ارتفاع کم‌تر و جلوپنجره‌ای بزرگ بهره خواهد برد. مرسدس بنز همواره به دنبال طراحی‌های ویژه‌ای برای محصولات خود بوده و بدون شک در سال ۲۰۵۰ نیز طراحی این محصول نگاه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*