شارژر سامسونگ گلکسی اس 21 - Galaxy S21

شارژر سامسونگ گلکسی اس ۲۱ از جعبه گوشی حذف می شود!

چنان که به نظر می‌رسد شرکت سامسونگ تصمیم گرفته تا راه اپل را ادامه داده و شارژر سامسونگ گلکسی اس ۲۱ – Galaxy S21 از جعبه آن حذف کند.

در سال ۲۰۲۰ هنگامی که همه منتظر عرضه پرچمداران جدید اپل بودند، علی‌رغم برخی پیشرفت‌ها و مقاوت بالای آن با وجود گلس جدید سرامیکی، یکی از مشکلات عمده گوشی‌های سری آیفون ۱۲ نداشتن شارژر همراه بود؛ موردی که بعدها توسط بسیاری از کاربران مورد تمسخر قرار گرفت.

این در حالی است که به دنبال اعتراض‌های اخیر افرادی که قصد خرید گوشی‌های این سری را داشتند، رقیب دیرینه اپل، شرکت سامسونگ نیز به جمع این معترضین پیوست و در چند پست مختلف در فضای مجازی با کنایه این حرکت اپل را مورد تمسخر قرار داد. بنابر پست‌های مختلفی که سامسونگ منتشر کرده بود، این شرکت اعلام کرده که تمام و کمال همه ابزار لازم را همیشه همراه گوشی‌های جدید خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ درحالی که از دوربین گوشی، تا شارژر داخل جعبه آن همگی از اجزای تشکیل دهنده بسته کامل یک پرچمدار حساب می‌شود.

شارژر سامسونگ گلکسی اس ۲۱ ناپدید شد

شارژر سامسونگ گلکسی اس 21 - Galaxy S21

با این وجود ضمن همه اظهارات و کنایه‌های اخیر سامسونگ، به نظر می‌رسد که این شرکت نیز خود قصد دارد تا راه اپل را دنبال کند. به نحوی که اخیرا، مشاهده شده که پیج رسمی فیسبوک شرکت سامسونگ، تمامی پست‌های کنایه‌آمیز خود را پاک کرده است.

به هر حال با وجود ضعف نشان دادن اپل، این انتظار می‌رفت تا سامسونگ از این فرصت به خوبی استفاده کرده و شارژر همراه گوشی گلکسی اس ۲۱ را به عنوان یک قابلیت در جعبه این پرچمداران مانند همیشه قرار دهد؛ اما نه‌تنها راه اپل کاملا توسط این شرکت نیز دنبال می‌شود، بلکه اخیرا گزارش شده که رابط کاربری جدید One UI 3.0 گوشی‌های سامسونگ نیز شباهت‌هایی را با سیستم عامل iOS ایجاد کرده است.

پرچمداران سری Galaxy S21 در سه مدل معمولی، پلاس و اولترا همراه با چیپ ۵ نانومتری اسنپدراگون ۸۸۸ (یا اگزینوس ۲۱۰۰) در تاریخ ۲۵ دی ماه (۱۴ ژانویه) سال جاری رونمایی خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سامسونگ که همانند اپل به فکر محیط زیست است