فیلم تنت

اتفاقات زمانی فیلم تنت چگونه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند؟

فیلم تنت یکی از گنگ‌ترین آثار سینمایی حاضر است که در این مطلب قصد داریم تا به رفع برخی ابهامات زمانی برای درک داستان آن بپردازیم.

بدون شک آثار ساخته شده توسط کریستوفر نولان، کارگردان مشهور سینمای هالیوود از پرطرفدارترین فیلم‌هایی هستند که سبک خاص آن‌ها باعث متمایز بودنشان می‌شود. با این حال در سال 2020 و با وجود تاخیرهای به وجود آمده بخاطر قرنطینه و پاندمی ویروس کرونا، فیلمی که بسیاری از دوست‌داران سینما منتظر اکران آن بودند، تنت، جدیدترین اثر نولان بوده است.

حال مدت کوتاهی از عرضه این فیلم می‌گذرد اما چنان که به نظر می‌رسد، با نظرات منفی بسیاری از بینندگان همراه شده است؛ نظراتی که عملا به دلیل نفهمیدن جریان فیلم و مبهم بودن بیش از اندازه آن مطرح شده‌اند. به همین منظور، امروز تصمیم گرفته‌ایم تا طی ویدیو کوتاه، توضیح مختصر و کاملی را از نحوه قرار گرفتن اتفاقات مختلف این فیلم در بازه زمانی درست را به شما نشان داده و توضیح دهیم.

به هر حال این فیلم در کل بر پایه تفاوت‌های زمانی و برعکس شدن آن شکل گرفته، و همین امر کافیست تا موجب مبهم شدن بیش از اندازه آن شود.

توضیح اختلاف‌های زمانی در فیلم تنت

هشدار اسپویل!!

اگر هنوز این فیلم را تماشا نکرده‌اید، لازم است بدانید که بخش‌های بسیاری از داستان آن در ویدیو زیر اسپویل شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

 1. و باز هم نفهمیددم

 2. سپاس ولی توضیح خیلی ساده و ابتدایی بود

 3. ناموسا خیلی فیلم قشنگ بود ولی سردرگم میشی باید هی ببینی تا بفهمی

 4. من این فیلم رو 99/10/1 دیدم این فیلم در سینما میشه گفت یکی از خاص ترین فیلم های حال حاضر هست بخوام مثال بزنیم مثل فیلم اواتار که یکی از بهترین ها بود و پیشنهاد میکنم این فیلم رو ببینید و البته خیلی باید تیز باشی بفهمی موضوع چیه.
  ژانرشم میشه : اکشن علمی و پیچیده
  کسانی که عاشق فیلم و فیلم های خاص و تک هستن حتما داناود کنید ببینید نسخه دوبله هم موجوده .

 5. من که همچنان نفهمیدم چی شد
  این فیلم نسبت به interstellar واقعا یه پسرفت فاجعه بود با توجه به اینکه جفتشون درباره سفر در زمان حرف زده بودند