میتسوبیشی اوتلندر اسپرت 2021

قیمت و مشخصات میتسوبیشی اوتلندر اسپرت ۲۰۲۱ اعلام شد

قیمت و مشخصات میتسوبیشی اوتلندر اسپرت ۲۰۲۱ اعلام شد. میتسوبیشی برای مدل ۲۰۲۱ اوتلندر اسپرت تریم‌ها و امکانات جدیدی را در نظر گرفت.

شرکت ژاپنی میتسوبیشی اعلام کرد از ماه فوریه خودرو اوتلندر اسپرت ۲۰۲۱ را با قیمت پایه ۲۰ هزار و ۹۹۵ دلار روانه بازار خواهد کرد. این در حالی است که قیمت مدل ۲۰۲۰ آن حدود ۲۲ هزار و ۵۹۵ دلار بود که البته این کاهش قیمت چشمگیر به دلیل معرفی مدل پایه جدید با نام S است.

مشخصات میتسوبیشی اوتلندر اسپرت ۲۰۲۱

میتسوبیشی اوتلندر اسپرت 2021

تمامی تریم‌های میتسوبیشی اوتلندر اسپرت ۲۰۲۱ به شکل استاندارد از سیستم هشدار خروج از مسیر، پیشگیری از برخورد جلو و نور بالای خودکار بهره می‌برند. همچنین تریم ES و بالاتر این خودرو به شکل استاندارد با چراغ‌های جلوی خودکار، مه شکن‌های LED، برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران و آینه وسط با تیره‌شوندگی خودکار عرضه خواهد شد. برای مدل‌های LE و بالاتر نیز نمایشگر مرکزی ۸ اینچی، اپل کارپلی و اندروید اتو در نظر گرفته شده است. البته تریم‌های ارزان‌تر به نمایشگر ۷ اینچی مجهز هستند.

میتسوبیشی اوتلندر اسپرت 2021

برای خانواده اوتلندر اسپرت ۲۰۲۱ تریم جدید LE معرفی شده است که مدل دیفرانسیل جلو آن ۲۳ هزار و ۹۹۵ دلار و مدل چهار چرخ محرک آن نیز ۲۵ هزار و ۵۴۵ دلار قیمت دارد. این مدل از همه امکانات مدل ES بهره می‌برد و برای آن عناصر مشکی در جلوپنجره و آینه‌بغل‌ها و رینگ‌های ۱۸ اینچی نیز در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، در کابین این مدل از دوخت‌های قرمز استفاده شده است.

میتسوبیشی اوتلندر اسپرت 2021

تریم اسپرت BE هم برای نخستین بار رونمایی شده و قیمت مدل دیفرانسیل جلو آن ۲۵ هزار و ۱۹۵ دلار و نسخه چهار چرخ آن ۲۶ هزار و ۷۴۵ دلار است. این مدل هم با طرح مشکی براق برخی قطعات و عناصر قرمز رنگ با سایر تریم‌ها متمایز است. تمامی تریم‌های میتسوبیشی اوتلندر اسپرت جدید از یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری با قدرت ۱۴۸ اسب بخار و گشتاور ۱۹۷ نیوتن‌متر بهره می‌برند. البته برای مدل پرچم‌دار GT یک موتور ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۶۸ اسب بخار و گشتاور ۲۲۶ نیوتون متر در نظر گرفته شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*