افزایش فالوور

اینستاگرام به صورت محرمانه به اینفلوئنسرها برای افزایش فالوور مشاوره داد

اینستاگرام که به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان محسوب می‌شود طی ماه‌های گذشته به صورت محرمانه به اینفلوئنسرها برای افزایش فالوور مشاوره داده است.

طبق اعلام سه تولیدکننده محتوا، شرکت اینستاگرام طی ماه‌های اخیر نکاتی را برای افزایش فالوور به آنها اعلام کرده است. در واقع اینستاگرام به این تولیدکنندگان محتوا پیشنهاد داده تا میزان حجم پست‌های خود را افزایش دهند و از تمام خدمات این اپلیکیشن نظیر پست، استوری، Reels و ویدیوهای IGTV استفاده کنند.

توصیه‌های اینستاگرام برای افزایش فالوور

این توصیه‌های اینستاگرام به شکل ویژه فقط به اینفلوئنسرها اعلام شده و شرکت اینستاگرام آنها را به صورت عمومی منتشر نکرده است. در واقع اینفلوئنسرها به کمک این راهکارها می‌توانند همگام با الگوریتم‌های پیچیده این شبکه اجتماعی بهتر دیده شوند که نتیجه آن رشد و افزایش فالوور پیج آنها خواهد بود.

نماینده اینستاگرام به یکی از تولیدکنندگان محتوا در این شبکه اجتماعی اعلام کرد الگوریتم این پلتفرم تمام تولیدکنندگان محتوا را طبق نوع محتوایی و تعداد پست‌هایی که در روز منتشر می‌کنند، رشد می‌دهد. طبق توصیه اینستاگرام، تولیدکنندگان محتوا باید در هفته ۳ پست شامل پست‌های Reels و ویدیوهای IGTV، ده استوری در هفته شامل دو استوری در روز، ۷ پست Reels و یک تا سه ساعت پست IGTV شامل لایو اینستاگرام طی هر هفته منتشر کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*