مدل ۲۰۲۱ ساندبارهای سری Q سامسونگ

نسل جدید ساندبارهای سری Q سامسونگ با پشتیبانی از AirPlay 2 معرفی شد

نسل جدید ساندبارهای سری Q سامسونگ در نمایشگاه CES 2021 معرفی شدند. از مهم‌ترین ویژگی این دو ساندبار می‌توان به پشتیبانی از AirPlay 2 اپل برای اتصال مستقیم به گوشی‌های آیفون اشاره کرد.

کمپانی سامسونگ دستگاه‌ها و فناوری‌های تجربی جدید خودش را با خود به نمایشگاه CES 2021 آورده است که شامل تلویزیون‌های ۸K و ۴K سری Neo QLED TV و مجموعه‌ای از ربات‌های جدید کمک کننده برای امور منزل می‌شود. البته این‌ها فقط برجسته‌ترین محصولات سامسونگ بودند؛ در کنار آن‌ها از محصولات جدید دیگری برای آشپزخانه و اتاق سرگرمی (نشیمن) نیز رونمایی شده است. یکی از آن‌ها، مدل ۲۰۲۱ ساندبارهای سری Q سامسونگ است که در دو مدل HW-Q950A و HW-Q800A معرفی شده‌اند.

مدل ۲۰۲۱ ساندبارهای سری Q سامسونگ

هر دو ساندبار جدید سری Q از فناوری AirPlay 2 اپل پشتیبانی می‌کنند و به قابلیتی به نام SpaceFit مجهز هستند که به کالیبره کردن دستگاه‌ها کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانند بهترین صدا را در اتاقی که قرار می‌گیرند، ارائه کنند. این ساندبارهای جدید دارای میکروفون‌های کالیبراسیونی در داخل خود و ساب ووفرهای خود هستند. این میکروفون‌ها می‌توانند به شما برای راه اندازی بهترین تجربه صوتی برای اتاق و تعیین بهترین جایگاه برای دستگاه‌ها کمک کنند.

ساندبار مدل HW-Q950A صدای فراگیر ۱۱.۱.۴ کانال را با اسپیکرهای پرتاب به بالا و پرتاب به کنار ارائه می‌کند. این یک گام جلوتر از مدل HW-Q950T سال گذشته است که پیکربندی ۹.۱.۴ کانال را ارائه می‌کرد و دارای بالاترین کانال در یک ساندبار تکی بود.

در آن سو، ساندبار مدل HW-Q800A از پیکربندی ۳.۱.۲ کانال برخوردار است و با سیستم‌های صوتی فراگیر بی‌سیم سازگاری دارد. هر دو مدل از دستیار مجازی آمازون الکسا پشتیبانی کرده و فناوری‌های Dolby Atmos، HDMI eARC و همچنین DTS:X را نیز ارائه می‌کنند. علیرغم استفاده از فناوری صوتی SpaceFit، آن‌ها همچنین از دیگر ویژگی‌های مخصوص ساندبارهای سامسونگ نیز برخوردارند که شامل حالت‌های Q Symphony و Game Mode Pro می‌شود. گزینه اول اجازه می‌دهد صدا به صورت مشترک از اسپیکرهای ساندبار و تلویزیون شنیده شود، در حالی که گزینه دوم شما را غرق بازی با یک کنسول بازی می‌کند.

مدل ۲۰۲۱ ساندبارهای سری Q سامسونگ

سامسونگ هنوز اطلاعاتی از قیمت و تاریخ عرضه این محصولات را ارائه نکرده است. با این حال واضح است که مدل HW-Q950A مدل گران قیمت‌تری نسبت به HW-Q950T است که با قیمت ۱۸۰۰ دلاری عرضه می‌شود. این درحالیست که مدل HW-Q800A مدل اقتصادی‌تری خواهد بود. گرچه آن هم گران‌تر از مدل Q800T خواهد بود که با قیمت ۹۰۰ دلاری به فروش می‌رسد. گفتنیست که مدل HW-Q800A با یک ساب ووفر بی‌سیم و یک ریموت کنترل همراه خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*