گلکسی بادز پرو

تاریخ عرضه و قیمت گلکسی بادز پرو چگونه خواهد بود؟

گلکسی بادز پرو – Galaxy Buds Pro ایرباد جدید سامسونگ بوده که با قیمت نه چندان گزاف قابلیت‌های متنوعی را ارائه می‌کند.

امشب در مراسم آنپکد سامسونگ شاهد محصولات جدید زیادی از غول کره‌ای بودیم و گلکسی بادز پرو یکی از زیباترین محصولات آن برشمرده می‌شود. این محصول پریمیوم ایرباد درون گوشی خواهد بود که همراه با سری گلکسی اس ۲۱ – Galaxy S21 معرفی شد و قابلیت‌های جدید و متنوع زیادی دارد.

گلکسی بادز پرو

بادز پرو علاوه بر قابلیت حذف فعال نویزهای محیطی یا همان Active Noise Cancellation (که در مرکز توجهات قرار گرفته) از طراحی جدید و زیبایی برخوردار شده و اکنون می‌تواند صدای سه بعدی تولید کند. همچنین امکان تغییر حالت میان حذف نویز فعال و حالت Ambient قدیمی سامسونگ به صورت خودکار وجود داشته که امکان شنیدن صداهای محیط را با شفافیت بیشتر فراهم می‌کند. این ویژگی که به قابلیت اساسی ایربادهای سامسونگ در سال‌های اخیر تبدیل شده می‌تواند در جلوگیری از بروز تصادف نقش مهمی ایفا کرده و جان کاربر را حفظ کند.

قیمت گلکسی بادز پرو چقدر خواهد بود؟

گلکسی بادز پرو

مطابق پیش‌بینی‌ها، برای خرید بادز پرو بایستی بیشتر از ایربادهای کنونی سامسونگ بپردازید و برای آن قیمت ۱۹۹ دلاری انتخاب شده است. این محصول از فردا یعنی ۱۵ ژانویه در ویترین فروشگاه‌ها در بازارهای منتخب قرار خواهد گرفت و همان‌طور که در تصویر نیز مشهود است در سه رنگ بنفش یا Phantom Purple، مشکی یا Phantom Black و نقره‌ای یا Phantom Silver قابل خرید خواهد بود.

اما ایرباد های جدید سامسونگ برای بازارهای دیگری که در لیست سامسونگ قرار نگرفته‌اند تا پایان ماه جاری میلادی و همزمان با عرضه سری گلکسی اس ۲۱ ارسال خواهند شد. تاریخ دقیق عرضه برای بازارهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد و وبسایت رسمی سامسونگ می‌تواند در این راستا کمک حال کاربران باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*