تصاویر مرد ژاپنی در گوگل ارث

یک مرد ژاپنی تصویر پدر فوت کرده خود را در گوگل ارث دید

مرد ژاپنی تصاویری را در توییتر منتشر کرده و در توضیح آن‌ها می‌گوید پدرش را ۷ سال بعد از فوت، در تصاویر گوگل ارث دیده است! اما ماجرا از چه قرار است؟

یک مرد ژاپنی هنگامی که با نرم افزار گوگل ارث در حال دیدن خانه پدری خود در ایام پاندمی کرونا بود، تصویر جالبی را دیده که این تصاویر اکنون در توییتر حسابی داغ شده است. او در این تصاویر، پدر خود که ۷ سال پیش فوت کرده را دیده است.

این کاربر ژاپنی می‌گوید زمانی که در حال تماشای خانه پدری خودش از طریق نرم افزار Google Earth بوده، تصویری از پدرش را می‌بیند که در کنار جاده، منتظر مادرش ایستاده است. این درحایست که در تصویری دیگر، چند متر آنطرف‌تر مادرش نیز قدم زنان در حال آمدن به سوی پدرش بوده است. این فرد ژاپنی می‌گوید در حالی تصاویری از پدرش را در سرویس نقشه گوگل دیده که وی ۷ سال پیش فوت شده است. ظاهراً پدر او در انتظار مادرش که کمی آنطرف‌تر در حال بازگشت به خانه است، جلوی در خانه ایستاده است.

تصاویر مرد ژاپنی در گوگل ارث

اما ماجرای عکس پیرمرد ژاپنی در گوگل ارث چیست؟ آیا او روح پدر خودش را دیده است؟

گوگل ارث توسط تصاویری که کاربران برایش ارسال می‌کنند به‌روزرسانی می‌شود و ظاهراً محله‌ای که خانه پدری این مرد ژاپنی در آن حضور دارد، سال‌هاست که به‌روزرسانی نشده است. به همین خاطر این فرد اکنون موفق شده تصویری که شاید هیچگاه دیدنش امکان‌پذیر نبود را ۷ سال بعد از فوت پدرش بتواند به صورت اتفاقی ببیند. این کاربر از گوگل خواسته است نمایی که پدرش در آن حضور دارد را به‌روزرسانی نکند تا این عکس برایش ماندگار شود.

این اتفاق به قدری برای کاربران جالب توجه بوده است که در عرض چند ساعت در توییتر بیش از ۶ میلیون لایک خورده و بیش از ۱ میلیون مرتبه نیز بازنشر شده است. او از کاربران درخواست کرده که مکان‌های دوست داشتنی خود را در گوگل ارث ببینند تا شاید آن‌ها هم بتوانند عزیزان از دست داده خود را دوباره ببینند.

بیشتر بخوانید:

گوگل ارث (Google Earth)چگونه کار می‌کند؟

در زیر این پست یک کاربر ژاپنی دیگر نوشته است که بعد از دیدن این توییت فوراً به Google Earth رفته و تصاویری از محل قدیمی‌شان را دیده است. او نیز در این تصاویر عکسی از مادربزرگ خود که یک سال قبل فوت شده را دیده است و از این کاربر ژاپنی برای چنین پیشنهاد جذابی تشکر کرده است. بعد از انتشار این توییت، چالشی در بین کاربران ژاپنی به وجود آمده تا آن‌ها نیز تصاویر درگذشتگان خود را از گوگل ارث استخراج کرده و در توییتر به اشتراک بگذارند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*