ویروس کرونا

مدیرعامل مدرنا: ویروس کرونا هرگز از بین نمی‌رود

مدیرعامل مدرنا با اعلام این که ویروس کرونا هرگز از بین نخواهد رفت گفت ساکنان این سیاره باید برای همیشه با کروناویروس زندگی کنند.

در شرایطی که شرکت‌های مختلفی موفق به ساخت واکسن کرونا شدند و بسیاری بر این باورند که به زودی کابوس کرونا به پایان می‌رسد، مدیرعامل شرکت مدرنا اعلام کرد کروناویروس هیچوقت نابود نمی‌شود و بشر باید برای همیشه با آن زندگی کند.

ماندگاری ویروس کرونا در زندگی بشر برای همیشه

استفان بانسل، مدیرعامل مدرنا در کنفرانس خدمات درمانی جی‌.پی. مورگان عنوان کرد کروناویروس هیچوقت نابود نمی‌شود و معتقدیم این ویروس برای همیشه در زندگی بشر وجود خواهد داشت. البته واکسن کرونا توسعه یافته توسط شرکت‌های فایزر و مدرنا دارای کارایی بیش از 95 درصدی هستند و حتی واکسن مدرنا می‌تواند مصونیت یک ساله را برای افراد در برابر کرونا ایجاد کند.

برخی از کارشناسان نیز بر این باورند که ویروس کرونا در آینده همانند یک سرماخوردگی فصلی وجود خواهد داشت و همانند نسخه فعلی خود کشنده نخواهد بود. البته شاید به دریافت واکسن سالانه نیاز باشد و افراد باید همچنان همانند ویروس آنفولانزا برای عدم ابتلا به آن نکات بهداشتی را رعایت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مرگ بر چین کومونیست

    بزرگترین تهدید نسل بشر حزب کومونیست چین.آنها همه مردم جهان را به چشم غذا میبینند.لعنت به پاچه خواران و نوکران انها در چهار گوشه جهان