برنامه App Gallery

یک قابلیت جذاب به برنامه App Gallery هواوی اضافه شد

روز دوشنبه شرکت هواوی از یک به روزرسانی جدید برای برنامه App Gallery خبر داد، در ادامه به بررسی قابلیت‌های جدید این برنامه می‌پردازیم.

به تازگی هواوی اطلاعاتی درباره یک به روزرسانی جدید، برای برنامه App Gallery منتشر کرده است. به گفته هواوی رابط کاربری این برنامه تغییر خواهد کرد و قسمت جدیدی به نام Featured به این برنامه اضافه خواهد شد.

در قسمت Featured برنامه‌ها به صورت یک کارت به کاربران نشان داده می‌شود و شامل یک مرور کوتاه از برنامه مورد نظر خواهد بود. همچنین در این قسمت تصاویر، راهنما و مقاله‌های مربوط به برنامه مورد نظر نیز وجود دارد. قسمت Featured می‌تواند بسیار کاربری باشد، زیرا اطلاعات بسیار مفید و کوتاهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در قسمت Campaign برنامه App Gallery، سه بخش با نام‌های Cash Back، Lucky Draws و Challenges وجود دارد که هر کدام شما را مشتاق به خرید یک برنامه می‌کنند. برای مثال در بخش Cash Back پس از هر خرید، درصدی از مبلغ پرداخت شده به کاربران برگردانده می‌شود و در دو قسمت دیگر به کاربران تخفیف‌هایی برای خرید یک برنامه داده می‌شود.

برنامه App Gallery

اکنون برنامه‌ها و بازی‌ها به دو قسمت جداگانه تبدیل شده‌اند و کاربر می‌تواند با بررسی امتیاز و خواندن نظرات دیگر کاربران، اطلاعات بیشتری درباره برنامه یا بازی مورد نظر خود به دست بیاورد.

برنامه App Gallery هواوی، ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد و شرکت هواوی طی سال گذشته رشد چشمگیری در این برنامه داشته است. آخرین به روزرسانی این برنامه در حال حاضر در سراسر اروپا در حال اجرا است و کاربران کشورهای سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، چک، لهستان، بلغارستان، ترکیه، اتریش، مجارستان و اوکراین به زودی پیام به روزرسانی برنامه App Galley را روی گوشی‌ هواوی یا آنر (Honor) خود دریافت خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این قابلیت را خیلی وقت پیش گوگل‌پلی داشت