لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل چند راه وجود دارد که در این مطلب بهترین و سریعترین روش حذف و غیر فعال سازی زنگ پیشواز ایرانسل با کد پیامکی را به شما آموزش می دهیم.

فعال کردن آهنگ پیشواز یکی از قابلیت‌هایی بود که چند سال پیش با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد. افراد زیادی روی سیم‌کارتشان آهنگ پیشواز تنظیم می‌کردند و هر از گاهی دست به تغییر و جایگزینی آن با آهنگ جدید می‌زدند. اما رفته رفته این روال دستخوش تغییراتی شد و این روزها به ندرت کسی را می‌توانیم پیدا کنیم که هنوز هم از این سرویس استفاده کند. اگر شما هم می‌خواهید به این دسته از افراد بپیوندید که هیچ آهنگ پیشوازی روی سیم‌کارتشان ندارند، در ادامه با ما همراه باشید.

برقراری آهنگ پیشواز می‌تواند به راحتی انجام شود اما لغو آهنگ پیشواز ایرانسل کمی متفاوت خواهد بود. با این وجود هنوز هم می‌توانیم با صرف چند دقیقه سرویس آهنگ پیشواز را غیرفعال کنیم. همان‌طور که می‌دانید ایرانسل به شما اجازه می‌دهد تا آهنگ پیشوازتان را برای هر کسی که به شما زنگ می‌زند تنظیم کنید یا اینکه تنها برای یک مخاطب آهنگ پخش شود. در زیر به روش لغو آهنگ پیشواز  برای هر دو دسته اشاره خواهیم داشت.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

  • غیرفعال کردن موقت آهنگ پیشواز برای همه: ارسال کد GHF به شماره 7575
  • غیرفعال کردن دائمی آهنگ پیشواز برای همه: ارسال کد ENS به شماره 7575
  • حذف تمام تنظیمات برای یک مخاطب خاص: شماره تماس‌گیرنده(فاصله)HB و ارسال به شماره 7575

اگر بعدا از حذف آهنگ پیشوازتان پشیمان شدید می‌توانید با ارسال کد FA به شماره 7575 دوباره این سرویس را فعال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. میشه یه برنامه بگین که با اون بشه اهنگ پیشواز ها رو قبل تنظیم کردن گوش داد؟