مدهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

مدهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ کنترل کامپیوتر شما را به دست هکرها می‌سپارند

برخی مدهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ – Cyberpunk 2077 روزنه‌هایی را در اختیار هکرها قرار می‌دهد که می‌توانند کنترل کامپیوتر شما را به دست بگیرند.

یکی از قابلیت‌های بازی Cyberpunk 2077 امکان پشتیبانی از مدهای مختلف است. استفاده از Mod در بازی‌ها چیز جدیدی نیست. آن‌ها قابلیت جذابی هستند که به گیمرها اجازه می‌دهند از المان‌هایی در بازی که مستقیماً توسط خود بازی‌ساز در آن پیاده‌سازی نشده لذت ببرند و این باعث محبوبیت بسیار زیاد مدها شده است.

به عنوان مثال بازی Skyrim دارای مدهایی است که بافت‌ها را در بازی به طرز قابل توجهی بهبود می‌بخشند و از آن یک بازی نسل جدید می‌سازند. اما گزارش تازه منتشر شده از Forbes نشان می‌دهد همیشه هم مدها سرگرم کننده و جذاب نیستند. آن‌ها متوجه شده‌اند که برخی از مدهای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بدافزارهایی در قالب یک Mod معمولی هستند که با اجرای کدهای دستوری خاص، کنترل کامپیوتر شما را به دست هکرها می‌سپارند.

بیشتر بخوانید:

فروش ۱۳ میلیون نسخه از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با وجود باگ‌ها و مشکلات

این گزارش ادعا می‌کند که توسعه‌دهندگان این بازی، سی دی پروجکت، به کاربران در خصوص آسیب‌پذیری‌های ممکن هشدار داده‌اند. هرچند پچ hotfix 1.1 تازه منتشر شده نمی‌تواند این مشکل را برطرف کند و کاربران باید منتظر انتشار نسخه بعدی این پچ باشند تا جلوی آسیب‌پذیری حاصل استفاده از مدها را بگیرد. اما تا آن زمان راهی برای محافظت از شما وجود دارد.

تمام گیمرها باید Cyber Engine Tweaks را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنند؛ زیرا آن می‌تواند جلوی مشکلات احتمالی را بگیرد. البته این بدان معنا نیست که CD Projekt چشمش را روی این اتفاقات بسته است.