لو منصوری فورد جی تی

رونمایی از دومین لو منصوری فورد جی تی ؛ تحفه جدید Mansory به رنگ مشکی!

در تابستان گذشته، شرکت تیونینگ Mansory با رونمایی از یک سوپرکار سفارشی مبتنی بر فورد GT همگان را شگفت‌زده کرد. حالا دومین لو منصوری فورد جی تی – Le Mansory Ford GT هم از راه رسیده است.

مانند نخستین لو منصوری فورد جی تی نسخه مشکی رنگ هم خشن و قدرتمند جلوه می‌کند. فراموش نکنید که Le Mansory برای گرامیداشت سی‌امین سالگرد تاسیس منصوری ساخته می‌شود و قرار بر تولید سه نسخه از آن بود؛ پس باید منتظر سومین خودرو هم باشیم.

مشخصات نسخه جدید لو منصوری فورد جی تی

این یک خودروی مشکی رنگ است؛ ولی برای جلب نظر بیشتر، نقش و نگار قرمز هم دارد: از جمله حروف سرخ رنگ Le Mansory تا به مخاطب یادآوری شود که این نسخه‌ای ویژه از فورد GT است.

لو منصوری جدید، کیت فیبرکربن مخصوص با گلگیرهای عریض‌تر ۱.۹۷ اینچی، اسپویلر عقب بزرگ و دیفیوزر عقب برجسته‌ای نیز دارد؛ همچنین دریچه‌های سقفی افسونگری که موتور عقب را با دمیدن هوای تازه، سرحال می‌کنند.

لو منصوری فورد جی تی

در قیاس با فورد GT، منصوری از هدلایت‌های متفاوت و چرخ‌های آلیاژی سفارشی‌ساز ۲۱ اینچی استفاده کرده است. مجموعه‌ای از سه اگزوز غرنده هم وجود دارد که گوش سرنشینان را نوازش خواهند داد!

داخل کابین لو منصوری فورد جی تی صندلی‌های تازه‌ای تعبیه و همان تم مشکی-قرمز بیرون خودرو، کار شده است.

لو منصوری فورد جی تی

این سوپرکار از یک موتور ۳.۵ لیتری دوقلوی توربو شارژ EcoBoost V6 نیرو می‌گیرد؛ با قدرت ۷۰۰ اسب بخار و گشتاور حیرت‌انگیز ۸۴۰ نیوتن متر! مانند Le Mansory قبلی، این‌یکی هم دارای حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

اگر حدود ۲.۲ میلیون دلار برای خرید این نسخه بسیار محدود Ford GT دم دست دارید، خوش‌شانس هستید. البته شرکت آلمانی هنوز قیمت خودرو را اعلام نکرده؛ اما نسخه قبلی (آبی رنگ)، ۱.۸ میلیون یورو قیمت‌گذاری شده است و بهای نسخه جدید هم باید در همین حدود باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*