صفحه نمایش منعطف

سامسونگ در حال تولید صفحه نمایش منعطف برای اوپو، شیائومی و گوگل است

امروز گزارشی درباره شرکت سامسونگ منتشر شد، بر اساس این گزارش سامسونگ در حال تولید صفحه نمایش منعطف برای شرکت‌های اوپو، شیائومی و گوگل است.

چندی پیش یک گزارش از The Elec منتشر شد و تایید کرد که شرکت‌های ویوو، اوپو، شیائومی و گوگل در سال جاری گوشی‌هایی با نمایشگر تاشو به بازار عرضه خواهند کرد. در گزارش منتشر شده امروز اشاره‌ای به شرکت ویوو (Vivo) نشده، اما تایید شده است که سه شرکت دیگر در سال جاری با استفاده از نمایشگر منعطف سامسونگ یک گوشی هوشمند (تاشو) جدید را معرفی خواهند کرد. همچنین در این گزارش، اطلاعاتی درباره صفحه نمایش منعطف OEM وجود داشت.

شرکت اوپو یک گوشی هوشمند تاشو معرفی خواهد کرد که نمایشگر آن از سمت بالا به پایین باز و بسته می‌شود. این بدان معنی است که این دستگاه ظاهری مشابه گوشی گلکسی زد فلیپ سامسونگ خواهد داشت. گفته می‌شود که صفحه نمایش خارجی این دستگاه اندازه‌ای بین ۱.۵ تا ۲ اینچ خواهد داشت، این در حالی است که در گذشته گزارش‌هایی مبنی بر همکاری شرکت اوپو با سامسونگ، BOE و Visionox منتشر شد و تایید شد که این شرکت‌ها در حال کار روی یک نمایشگر ۷.۷ اینچی هستند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، شرکت شیائومی قصد دارد تا نحوه تا شدن گوشی‌های خود را تغییر دهد. صفحه نمایش ۷.۹۲ اینچی نمونه اولیه ساخته شده توسط Visionox بوده و برای صفحه نمایش منعطف جدید اندازه ۸.۰۲ اینچی در نظر گرفته شده است. به علاوه این شرکت برای تولید نمایشگر تاشو با شرکت سامسونگ و CSOT همکاری می‌کند، لازم به ذکر است که CSOT و BOE نمایشگر تاشو گوشی Motorola Razr را تولید کردند. گفته می‌شود که صفحه نمایش خارجی گوشی تاشو شیائومی دارای اندازه ۶.۳۸ اینچی خواهد بود، تصاویر لو رفته از این گوشی اطلاعات بیشتری را در دسترس کاربران قرار داد.

متاسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی تاشو شرکت گوگل در دسترس نیست، اما گزارشی که امروز منتشر شد، تایید کرد که سامسونگ در حال تولید صفحه نمایش OLED برای گوگل بوده و گفته می‌شود که اندازه این نمایشگر حدود ۷.۶ اینچ است.

صفحه نمایش منعطف

با توجه به تمام گزارش‌های منتشر شده در رابطه با صفحه نمایش‌های منعطف، دستگاه‌هایی که از نمایشگر تاشو OEM استفاده می‌کنند، محبوب‌تر هستند. سامسونگ در حال حاضر بهترین گوشی تاشو جهان را ساخته و انتظار می‌رود که این شرکت در سال جاری سه گوشی تاشو به بازار عرضه کند. لازم به ذکر است که گفته می‌شود یکی از این سه مدل گوشی تاشو، گوشی گلکسی زد فلیپ خواهد بود که با قیمتی ارزان‌تر از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ به بازار عرضه خواهد شود. این بدان معنی است که در آینده شاهد عرضه گوشی‌های میان‌رده با استفاده از صفحه نمایش منعطف خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*