خودرو KMC T8

کرمان موتور خودرو KMC T8 را به مشتریان تحویل داد + قیمت بازار آزاد

شرکت کرمان موتور به‌تازگی تحویل خودرو KMC T8 را به مشتریان آغاز کرده و به همین دلیل قیمت بازار آزاد این خودرو مشخص شده است.

در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ کرمان موتور تحویل خودرو KMC T8 را به مشتریان آغاز کرده است. با تحویل خودرو مذکور، فروش T8 در بازار آزاد شروع شده و همچنین قیمت‌هایی نیز برای آن اعلام می‌شود.

مراسم تحویل نمادین اولین پیکاپ‌های T8 تولید شده توسط کرمان موتور با حضور مدیرعامل، مدیران فروش و بازاریابی شرکت و معاون فروش کرمان موتور برگزار شد. این مراسم به‌دلیل محدودیت‌های فراگیری ویروس کرونا و به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت محدود و با دعوت از ۵ خریدار خودرو KMC T8 در سالن تحویل شرکت کرمان موتور برگزار شد.

پیشرانه خودرو T8 دو لیتری توربو شارژ است که حداکثر ۱۷۴ اسب بخار قدرت را تولید می‌کند و همچنین این خودرو دارای یک جعبه دنده شش سرعته با سیستم فرمان هیدرولیکی است و استاندارد آلایندگی یورو ۵‌ را نیز پاس می‌کند.

سیستم ترمز این محصول دیسکی برای جلو و عقب، سیستم تعلیق جلو به‌شکل جداگانه از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و در عقب هم غیر مستقل از نوع فنر تخت است. حداکثر سرعت این خودرو ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت و حجم مخزن سوخت آن نیز ۷۶ لیتر است. خودرو KMC T8 دو کابین، ۵۳۲۵ میلی‌متر طول، ۱۸۸۰ میلی‌متر عرض، ۱۸۳۰ میلی‌متر ارتفاع را با فاصله ۳۰۹۰ میان دو محور شامل می‌شود که جرم خالص آن ۱۹۶۵ کیلوگرم بوده و جرم بار مجاز این خودرو ۸۴۰ کیلوگرم نیز مشخص شده است.

خودرو T8 دارای امکانات و تجهیزات زیادی است که برای نمونه‌ای از آن‌ها می‌توان به شیشه بالابر برقی Power Window، صندلی کمک راننده با تنظیم دستی در چهار جهت، تریم داخلی مشکی، Bloutooth، جک بادی نگهدارنده درب موتور، چراغ‌های عقب LED، فرمان هیدرولیکی با پوشش چرمی، استارت  دکمه‌ای، مجهز به ۶ بلندگو، عایق درب موتور، تهویه مطبوع دستی، گرم‌کن شیشه عقب، محافظ قسمت بار، کلید‌های کنترل سیستم صوتی روی فرمان، تنظیم کننده نور صفحه کیلومتر، کامپیوتر سفری، صندلی چرم و صندلی راننده با تنظیم دستی در شش جهت، قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در دو جهت، اتولایت، چراغ‌های جلو زنون، تنظیم نور ارتفاع نور چراغ‌های جلو، سیستم پخش MP5 با ورودی USB ، چراغ روشنایی در روز و رکاب جانبی اشاره کرد.

قیمت خودرو KMC T8 در بازار آزاد

با شروع فرآیند تحویل و شماره‌گذاری خودرو جدید کرمان موتور دیده شده است که بعضی از دلالان آگهی‌هایی را مربوط به فروش این خودرو در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند. با دیدن آگهی‌های فروش خودرو KMC T8 معلوم می‌شود که دلالان و نمایشگاه‌داران قیمتی در محدوده ۸۰۰ میلیون تومان را برای این خودرو مونتاژی در نظر گرفته‌اند؛ اما با وجود این قیمت‌گذاری، در حال حاضر خرید و فروش T8 در بازار آزاد نشده است و به دلیل شرایط بد و رکود بازار این خودرو مشتری زیادی ندارد. کرمان موتور آخرین قیمت این خودرو را ۶۹۹ میلیون تومان اعلام کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*