سایت 5G همراه اول

چهارمین سایت ۵G همراه اول فردا در باغ کتاب تهران افتتاح می‌شود

چهارمین سایت ۵G همراه اول صبح فردا شنبه ۲۳ اسفند ۹۹ در مجموعه باغ کتاب تهران با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح می‌شود.

اپراتور همراه اول قصد دارد چهارمین سایت ۵G خود را فردا شنبه ۲۳ اسفند ۹۹ طی مراسمی افتتاح کند. در مراسم بهره‌برداری از این سایت علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مهدی اخوان بهابادی، مدیر عامل همراه اول و جمعی از اصحاب رسانه و مدیران حوزه ارتباطات کشور حضور خواهند داشت.

جزئیات افتتاح چهارمین سایت ۵G همراه اول

اپراتور همراه اول از سال ۹۵ مطالعه خود روی فناوری ۵G را آغاز کرده و توانست فرآیند بومی‌سازی این فناوری را با کمک توان داخلی شامل تیم‌های فنی اپراتور و شرکت‌های ایرانی به انجام برساند و سرانجام در ۱۰ اسفند ۹۹ همزمان با بهره‌برداری از نخستین سایت ۵G تهران و سومین سایت این اپراتور در کشور توانست بالاترین رکورد سرعت اینترنت ایران را ثبت کند. در واقع همراه اول موفق شد سرعت ۳.۶۳۳ گیگابیت بر ثانیه را به ثبت برساند که رکورد بی‌سابقه‌ای است.

اکنون با تسلط کامل متخصصان همراه اول بر فناوری ۵G این اپراتور قصد دارد تعداد سایت‌های ۵G خود را گسترش دهد و مقصد بعدی افتتاح چهارمین سایت ۵G همراه اول در باغ کتاب تهران است. این اپراتور پیش‌تر دو سایت در مشهد و یک سایت در تهران افتتاح کرده بود و طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده تعداد سایت‌های این اپراتور در سایر نقاط کشور در آینده‌ای نزدیک افزایش پیدا خواهد کرد.

مشترکانی که به گوشی ۵G دسترسی دارند می‌توانند به کمک سایت‌های ۵G همراه اول از سریع‌ترین اینترنت جهان بهره‌مند شوند. همچنین آن دسته از افرادی که گوشی ۵G ندارند نیز قادرند به کمک مودم و سرویس وای فای به شبکه همراه اول متصل شوند و از مزایای این فناوری استفاده کنند. گفتنی است این اپراتور برای اولین بار در کشور دموی دو یوزکیس واقعیت مجازی و تست گیمینگ را در برابر اصحاب رسانه و گیمرها به نمایش گذاشت که آنها توانستند کیفیت این فناوری را تجربه کردند

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*