ایسوس

ایسوس لقب ارزشمندترین برند تایوانی سال ۲۰۲۱ را از آن خود کرد

طبق اعلام وزارت خزانه‌داری تایوان، شرکت ایسوس برای ششمین سال متوالی توانست لقب ارزشمندترین برند تایوانی سال ۲۰۲۱ را از آن خود کند.

هر سال در اواخر ماه اکتبر، وزارت خزانه‌داری تایوان, عملکرد شرکت‌های بین‌المللی تایوانی را به صورت عمومی منتشر می‌کند. امسال نیز مجله معروف و شناخته شده Fortune برند ایسوس را مجددا با ارزشمندترین برند تایوانی نامگذاری کرد. به نقل از این مجله، ایسوس برای ششمین سال متوالی توانسته است تا این افتخار را برای خود کسب کند. کسب این امتیازات به صورت پیوسته توانسته است تا ایسوس را به عنوان برندی خاص و برجسته در صنعت کامپیوتر معرفی کند.

ایسوس ارزشمندترین برند تایوانی سال ۲۰۲۱ شد

جانی شی، رئیس هیئت مدیره شرکت Asus در رابطه با کسب این افتخار ایسوس گفته است:

ایسوس قصد دارد تا به تحسین‌برانگیزترین شرکت پیشرو در دنیای فناوری تبدیل شود؛ ما مفتخریم که برای ششمین سال متوالی این افتخار را از مجله Fortune کسب کنیم. شناخته شدن به عنوان یکی از تحسین‌برانگیزترین شرکت‌های جهانی برای باری دیگر، تایید بر این است که ایسوس همیشه تحول و پیشرفت را در برنامه خود به صورت جدی دنبال می‌کند و ما بی وقفه به دنبال این چشم‌انداز هستیم.

نظرسنجی این مجله معتبر دارای ۹ معیار اساسی است تا هر سال با ارزشمندترین برند را از دیدگاه خود اعلام کند. از جمله این معیارها می‌توان به ارزش سرمایه‌گذاری، کیفیت و مدیریت محصولات، مسئولیت اجتماعی و توانایی جذب استعدادها اشاره کرد. همچنین ایسوس در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز به عنوان بهترین برند لپ تاپ از دیدگاه مجله LaptopMag شناخته شد. از دیگر افتخاراتی که ایسوس توانسته است طی تاریخچه فعالیت خود کسب کند می‌توان به مسئولیت‌پذیرترین شرکت در آسیا و کسب بیش از ۵۰ جایزه معتبر در طراحی اشاره داشت. مطابق با شعار ایسوس، در جستجوری شگفتی، این برند قصد دارد تا نوآوری‌های بیشتری را برای مردم فراهم کند. این شرکت تایوانی اخیرا فعالیت خود را در بخش هوش مصنوعی، داروهای هوشمند، و ساخت و ساز هوشمند گام‌های مهمی را برداشته است.

ایسوس در سال جدید فعالیت قدرتمندی خواهد داشت زیرا این شرکت در خلل مراسم CES 2021 مجموعه کاملی از محصولات جدید خود را معرفی کرد. همچنین ایسوس طی این مراسم توانست ۱۵ جایزه معتبر نوآوری از سوی CES برای محصولات جدید خود کسب کند. نمایشگر، نوت بوک، تلفن‌های هوشمند، مادربرد، کارت گرافیک، کامپیوترهای کوچک و تجهیزات جانبی گیمینگ از جمله دسته‌های محصولات ایسوس است که در این مراسم مدل‌های جدید آن معرفی و رونمایی شدند؛ کسب این افتخار به علاوه شناخته شدن ایسوس به عنوان ارزشمندترین برند تایوانی از دید مجله معتبر Fortune، این اطمینان را می‌دهد که این شرکت موفق تایوانی در آینده نیز با محصولات شگفت‌انگیز بیشتری همراه خواهد بود.

امسال مجله Fortune با شراکت و همکاری Korn Ferry از میان حدودا ۱۵۰۰ نامزد و ۱۰۰۰ شرکت شناخته شده و بزرگ آمریکایی بر اساس درآمد بیش از ۱۰ میلیارد دلار، ارزشمندترین برند سال جدید را انتخاب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*