اندروید 11 گلکسی A21s

انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی A21s و One UI 3.1 برای گلکسی A51

در ادامه‌ی روند به‌روزرسانی گوشی های سامسونگ، حالا گلکسی A21s اندروید ۱۱ را دریافت کرده و گلکسی A51 هم به One UI 3.1 تجهیز شده است.

قرار بود آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی A21s یکی دو ماه دیگر از راه برسد؛ ولی سامسونگ پیش از موعد، آن را در کره‌جنوبی منتشر کرده است.

این آپدیت به شماره A217NKSU5CUC7 با رابط کاربری One UI 3 همراه است و باید منتظر رسیدن آن به سایر کاربران گلکسی ای ۲۱ اس هم باشیم.

سامسونگ گلکسی A21s

اما گلکسی A51 که پیش‌تر اندروید ۱۱ و One UI 3 را دریافت کرده بود، حالا در روسیه با One UI 3.1 به‌روز شده؛ آپدیت A515FXXU4EUC8 وصله امنیتی آوریل ۲۰۲۱ را نیز با خود به همراه آورده است، حتی پیش از شروع ماه آوریل!

سامسونگ گلکسی A51

با رابط کاربری جدید، گلکسی ای ۵۱ قابلیت‌هایی مانند افکت تماس تصویری، امکان حذف موقعیت جغرافیایی تصاویر قبل از اشتراک‌گذاری، امکانات جدید دوربین و محافظت از چشم (Eye Comfort Shield) را پیدا خواهد کرد. این آپدیت نیز در روزها یا هفته‌های آتی، به کشورهای بیشتری خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. زنده باد سامسونگ
    سامسونگ ۳ ساله نشون داده که سریع ترین و بهترین آپدیت ها رو در اختیار مشتری هاش قرار میده
    حالا برندهای دیگه هنوز اندروید ۱۰ رو به تازگی دادن
    ای ۷۰ داداشم تو یک ماه دو آپدیت بزرگ دریافت کرد،اولیش اندروید ۱۱ با رابط کاربری وان یو آی ۲.۵ دومیش دو روز پیش اندروید ۱۱ با رابط کاربری وان یو آی ۳
    دم سامسونگ گرم که برترین کمپانی دنیاست