خودروی سال 2021

فینالیست‌های رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ معرفی شدند

فینالیست‌های رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ معرفی شدند. طبق این لیست، یک خودرو آلمانی و دو خودرو ژاپنی برای کسب عنوان خودرو سال با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

لیست فینالیست‌های رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ دنیا در حالی اعلام شد که از میان سه فینالیست این رقابت دو خودرو تمام الکتریکی حضور دارند؛ نکته جالب توجه‌ای که از پیشرفت خودروسازان در حوزه تولید خودروهای الکتریکی حکایت دارد.

لیست فینالیست‌های رقابت خودروی سال ۲۰۲۱

خودروی سال 2021

فولکس واگن ID.4

طبق لیست منتشر شده، فولکس واگن ID.4، هوندا e و تویوتا یاریس فینالیست‌های بخش اصلی این رقابت خواهند بود. این ۳ خودرو توانستند رقبای قدرتمندی چون آئودی A3، بی ام و سری ۲ گرن کوپه، بی ام و سری ۴، مرسدس بنز CLA، کیا K5، کیا سورنتو و مزدا MX-30 را شکست دهند و نام خود را در لیست فینالیست‌ها به ثبت برسانند.

خودروی سال 2021

هوندا e

بخش خودرو شهری به صورت کامل در اختیار ژاپنی‌ها قرار دارد؛ چراکه سه خودرو ژاپنی هوندا e، تویوتا یاریس و هوندا فیت به عنوان فینالیست‌های این بخش انتخاب شدند. در بخش خودروی لوکس سال نیز مرسدس بنز S کلاس، لندروور دیفندر و پولستار ۲ فینالیست شدند و توانستند برای رسیدن به این مرحله رقبایی چون آستون‌مارتین DBX و بی ام و X6 را شکست دهند.

خودروی سال 2021

تویوتا یاریس

در بخش خودروی پرفورمنس سال نیز آئودی RS Q8، پورشه ۹۱۱ توربو و تویوتا GR یاریس با حذف بی ام و M2 CS و بی ام و X5 M فینالیست شدند. سه خودرو هوندا e، لندروور دیفندر و مزدا MX-30 نیز به عنوان فینالیست‌های بخش طراحی سال انتخاب شدند و توانستند برای رسیدن به این بخش رقبایی نظیر پولستار ۲ و پورشه ۹۱۱ توربو را شکست دهند. برندگان رقابت خودروی سال ۲۰۲۱ دنیا در تاریخ ۳۱ فروردین مشخص خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*