هونگچی L کانسپت

هونگچی L کانسپت معرفی شد؛ یک لیموزین سه نفره خودران

هونگچی L کانسپت در نمایشگاه شانگهای ۲۰۲۱ معرفی شد. خودرو مفهومی هونگچی یک لیموزین سه نفره خودران است. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت هونگچی در سال ۱۹۵۸ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان قدیمی‌ترین خودروساز چینی شناخته می‌شود. این شرکت در ابتدای فعالیت خود محصولاتی را فقط برای مدیران رده‌بالای دولتی تولید می‌کرد، اما از سال ۱۹۸۱ استراتژی خود را تغییر داد و با کمک گروه فاو توانست در اواسط دهه ۹۰ بار دیگر سهم زیادی از بازار چین را به خود اختصاص دهد. این خودروساز در حال حاضر در بازار چین ۶ محصول شامل چهار سدان و دو کراس اوور را به بازار عرضه می‌کند.

مشخصات هونگچی L کانسپت

هونگچی L کانسپت

هونگچی در نمایشگاه شانگهای ۲۰۲۱ از کانسپت L پرده برداشت. در خصوص این خودرو مفهومی اطلاعات زیادی منتشر نشده است، اما منابع خبری حوزه خودرو اعلام کردند تولید این سدان مدرن از سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد. البته هونگچی اعلام نکرده نسخه تولیدی این لیموزین به نسخه کانسپت وفادار خواهد ماند یا با تغییرات گسترده‌ای مواجه خواهد شد.

هونگچی L کانسپت

هونگچی L کانسپت از یک فرم سدان/لیفت بک بزرگ در کنار خط سقف خمیده بهره می‌برد و پروفایل جانبی آن نیز همانند کوپه است. بدنه این خودرو از دو رنگ سفید و تیره برخوردار بوده و در بخش پشتی آن یک الگوی الماسی شکل جذاب به چشم می‌خورد.

هونگچی L کانسپت

در کابین این خودرو با ظاهری مدرن و جذاب مواجه هستیم؛ طراحی سه نفره با یک صندلی در جلو و دو صندلی در عقب ظاهری جالب در این لیموزین به وجود آورده‌اند. لوستر آویزان میان صندلی‌های عقب نیز یکی از ویژگی‌های جذاب کابین محسوب می‌شود که با تریم درخشان کابین و چراغ‌های LED متعدد فضایی روشن و متفاوت را به وجود آورده است.. پوشش چرم دو رنگ نیز باعث افزایش جذابیت کابین شده است. همچنین L کانسپت بدون غربیلک فرمان بوده و یک سیستم خودران جایگزین آن شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*