زد اسلاید

سامسونگ نام تجاری زد اسلاید را در اروپا ثبت کرد

سامسونگ اقدام به ثبت نام تجاری زد اسلاید – Z Slide در اداره مالکیت معنوی اروپا کرده است. پیش از این نیز اخبار مربوط به گوشی رولی سامسونگ منتشر شده بود.

اخیراً سامسونگ اقدام به ثبت نام تجاری زد رول کرده بود که نشان می‌داد این شرکت در حال کار بر روی یک گوشی با مکانیزم رول شونده است. حالا این شرکت اقدام به ثبت نام تجاری زد اسلاید در اداره مالکیت معنوی اروپا کرده است. گویا دستگاه جدیدی به سری گلکسی زد سامسونگ اضافه خواهد شد.

این نام تجاری تحت دسته بندی کلاس ۹ ثبت شده است که به گوشی هوشمند، دستگاه‌های ارتباطی و تبلت اشاره دارد. هنوز مشخص نیست Z Slide به چه شکل خواهد بود، اما وب‌سایت Let’sGoDigital اقدام به انتشار یک طرح مفهومی از این گوشی کرده است. گلکسی زد رول به صورت افقی گسترش پیدا می‌کند تا کاربر بتواند از صفحه نمایش بزرگ آن بهره گیرد، اما گفته می‌شود که احتمالاً زد اسلاید به صورت عمودی باز خواهد شد. همچنین؛ می‌توان زد اسلاید را نسخه رول شونده گلکسی زد فلیپ به حساب آورد، همانطور که پیش از این از گلکسی زد رول به عنوان نسخه رول شونده گلکسی زد فولد یاد شده بود.

زد اسلاید

چندی پیش سامسونگ دیسپلی برخی از نمایشگرهای در دست توسعه خود را به نمایش گذاشت که در آن میان دستگاهی به نام S-foldable نیز حضور داشت. گجتی که صفحه نمایش آن به سه بخش تقسیم شده بود و از دو نقطه نیز تا می‌شود. البته این دستگاه نمی‌تواند زد اسلاید باشد و احتمالاً با نام گلکسی زد فولد اس به بازار عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود که سامسونگ در مرداد ماه از گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 رونمایی کند، اما گوشی‌های زد رول و زد اسلاید تا پیش از سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه نخواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*