الکامپ 1400

زمان و نحوه برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ اعلام شد

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه برگزار خواهد شد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک یا همان الکامپ ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. بخشی از متن اطلاعیه این سازمان به شرح زیر است:

با رعایت تمام پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌ها، تا به امروز نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک‌کننده و بهداشتی و نمایشگاه بین‌المللی قیر و آسفالت در روزهای اخیر در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شده و چند نمایشگاه دیگر نیز تا قبل از برگزاری الکامپ برگزار می‌شود.

جزئیاتی از برگزاری الکامپ ۱۴۰۰

از نمایشگاه‌هایی که در این رویداد برگزار خواهند شد می‌توان به نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، نمایشگاه بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی و نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی و معدن اشاره کرد.

مسئولان این رویداد برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدامات متعددی را انجام دادند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به فراهم کردن امکانات بهداشتی ضروری، تعریض راهروهای سالن‌ها و فعال کردن پخش زنده بخش‌های مختلف نمایشگاه اشاره کرد. از روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ فرایند ثبت نام متقاضیان این نمایشگاه آغاز شده است و علاقه‌مندان این فرصت را دارند تا پایان خردادماه با مراجعه به سایت این نمایشگاه مراحل ثبت نام را انجام دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*