سایپا کوییک اس

تحویل سایپا کوییک اس به مشتریان آغاز شد + تصاویر، مشخصات و امکانات

شرکت سایپا تحویل سایپا کوییک اس به مشتریان خود را آغاز کرد. در ادامه با مشخصات و امکانات نسخه فیس لیفت سایپا کوییک آشنا می‌شویم.

گروه خودروسازی سایپا با تحویل خودرو کوییک اس به مشتریان خود به صورت رسمی این خودرو را روانه جاده‌های کشور کرده است. سایپا طبق قانون باید تعهدات سایپا کوییک اس قبل از خرداد ۱۴۰۰ را با همان قیمت قدیم به مشتریان خود تحویل دهد و افزایش قیمت اخیر شورای رقابت شامل این خودروها نخواهد شد. همچنین طبق لیستی که شرکت سایپا اخیرا منتشر کرده، قیمت مصوب سایپا کوییک اس در خرداد ۱۴۰۰ به مبلغ ۱۵۴ میلیون و ۹۹۴ هزار و ۹۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

سایپا کوییک اس

گفتنی است خودرو سایپا کوییک اس در حالی روانه خیابان‌های کشور شده که مشتریان این خودروها نمی‌توانند آن را تا یک سال پس از تحویل به فروش برسانند. در واقع طبق مصوبه‌هایی که اخیرا کمیته خودرو به تصویب رسانده، مالکان کوییک S تا یکسال اجازه ندارند این خودرو را به فرد دیگری واگذار کنند و سند آن نیز به مدت یک سال در رهن سایپا باقی خواهد ماند.

مشخصات سایپا کوییک اس

سایپا کوییک اس

کوییک S به عنوان نسخه پایه کوییک فیس لیفت محسوب می‌شود و به همین دلیل در این خودرو شاهد امکانات سطح بالایی نیستیم. برای این خودرو یک موتور M15 چهار سیلندر هشت سوپاپ با حجم ۱.۵ لیتری در نظر گرفته شده است که می‌تواند قدرتی برابر با ۸۷ اسب بخار و گشتاور ۱۲۸ نیوتن‌متر را به تولید برساند. نیروی تولیدی از این پیشرانه توسط گیربکس ۵ سرعت دستی به چرخ‌های جلو منتقل خواهد شد. موتور کوییک S از دریچه گاز برقی برخوردار بوده و چیدمان محفظه موتور این خودرو کمی با نسخه معمولی متفاوت است.

سایپا کوییک اس

مدیران مگاموتور و سایپا اخیرا اعلام کردند در میانه‌های سال جاری برای کوییک اس موتور M15GSI را ارائه خواهند کرد که این موتور همان موتور چهار سیلندر هشت سوپاپ با حجم ۱.۵ لیتری است، اما این نسخه از سامانه زمان‌بندی متغییر سوپاپ‌های ورودی بهره می‌برد و در ساختار پاشش سوخت، جرقه زنی و سرسیلندر آن نیز تغییراتی اعمال شده است. علاوه بر این، ساختار خروجی دود پشیرانه M15GSI از نوع هدرز بوده که تمامی این تغییرات باعث خواهد شد تا قدرت این پیشرانه به ۹۰ تا ۹۴ اسب بخار و گشتاور آن نیز به ۱۳۴ تا ۱۳۸ نیوتن‌متر برسد.

سایپا کوییک اس

از امکانات سایپا کوییک اس می‌توان به شیشه‌ها و آینه‌های برقی، سامانه مدیریت یک پارچه خودرو، بازشوی در صندوق عقب از روی ریموت و داشبورد، ریموت جدید، بلوتوث، دما سنج محیط، سنسور پارک عقب، نمایشگر تعویض دنده، کامپیوتر سفر، چراغ روشنایی روز، تهویه الکتریکی دستی، پنل جدید تنظیم ارتفاع چراغ و برف پاک‌کن عقب، فرمان طرح D، ترمزهای دیسکی جلو و کاسه‌ای عقب، ترمز ABS و EBD، جلو آمپر جدید و دو کیسه هوا اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. با سلام این کار دروغی بیش نیست اگر واردات آزادشود کسی ماشینهای اینها رانگاه هم نمیکند