هدفون بی‌سیم ریزر Opus X

هدفون بی‌سیم ریزر Opus X با فناوری حذف نویز رونمایی شد

هدفون بی‌سیم ریزر Opus X رسماً رونمایی شد. جدیدترین هدفون وایرلس Razer به فناوری حذف نویز فعال مجهز است و زیر ۱۰۰ دلار قیمت دارد.

کمپانی ریزر ساعاتی پیش از یک هدفون بی‌سیم جدید رونمایی کرد که از فناوری حذف نویز (Noise Cancelation) بهره می‌برد. هدفون بی‌سیم ریزر Opus X با قیمت ۹۹ دلاری خودش، ارزان قیمت‌تر از نسخه اصلی Opus خواهد بود.

هدفون بی‌سیم ریزر Opus X

هدفون ریزر اوپوس ایکس از درایورهای بزرگ ۴۰ میلی‌متری دورانی با پدهای روگوشی بزرگ بهره می‌برد. این هدفون فناوری حذف نویز فعال را در اختیار شما قرار می‌دهد. این فناوری از میکروفون‌هایی که در خارج از هدفون قرار گرفته و می‌تواند صدای محیط اطراف را حذف کند، استفاده خواهد کرد. یک حالت به نام توجه فوری “Quick Attention Mode” نیز برای شنیدن صدای محیط پیرامون از طریق گوشی‌های خود  اسپیکر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این هدفون به فناوری بلوتوث ۵.۰ مجهز است. ریزر ادعا می‌کند با استفاده از حالت گیمینگ می‌تواند نرخ تأخیر ۶۰ میلی‌ثانیه‌ای را ارائه دهد؛ گرچه هنوز مشخص نیست این هدفون با استفاده یا بدون استفاده از حالت گیمینگ از چه کدک‌هایی برای پخش استفاده می‌کند.

هدفون بی‌سیم ریزر Opus X

هدفون ریزر Opus X در مقایسه با نسخه گران قیمت‌تر خود برخی امکانات و ویژگی‌ها را شامل نمی‌شود. یکی از آن‌ها عدم کسب گواهی تأییدیه THX است. همچنین اوپوس ایکس فاقد ورودی صوتی است و نمی‌توانید از آن به عنوان یک هدفون سیمی استفاده کنید. در انتها نیز باید به عمر باتری ۳۰ ساعته آن به جای ۳۲ ساعت نسخه گران‌تر، در شرایط فعال بودن فناوری حذف نویز فعال اشاره کرد.

گفتنیست که ریزر این هدفون وایرلس را در سه رنگ سبز، صورتی و سفید وارد بازار خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*