عینک هوشمند ریزر Anzu

عینک هوشمند ریزر Anzu با قیمت 200 دلاری معرفی شد

عینک هوشمند ریزر Anzu با یک اسپیکر، میکروفون و دو نوع لنز معرفی شد. قیمت عینک هوشمند Razer Anzu بدون لنز تعویض شونده حدود 200 دلار است.

کمپانی ریزر با معرفی آنزو رسماً وارد دنیای عینک‌های هوشمند شد. عینک هوشمند ریزر Anzu علاوه بر اینکه در دو شکل، اندازه و لنز عرضه می‌شود، به عملکرد صوتی داخلی نیز مجهز است.

درست مانند عینک‌های آفتابی صوتی کمپانی Bose، عینک تازه معرفی شده از سوی Razer به یک اسپیکر رو گوشی مجهز است که می‌تواند صدا را مستقیماً به داخل گوش کاربر انتقال دهد. شما با استفاده از این اسپیکر می‌توانید به موسیقی گوش کنید، و یا از طریق یک میکروفون تعبیه شده در داخل این عینک، حتی به مکالمات صوتی هم پاسخ دهید.

عینک هوشمند ریزر Anzu

عینک آنزو برای کنترل پخش چندرسانه‌ای، دکمه‌های لمسی را روی دسته‌هایش ارائه می‌کند که قابلیت‌های فراوانی دارند. این دکمه‌های لمسی روی هر دو دسته تعبیه شده است؛ بنابراین با هر دستتان که راحت‌تر بودید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

عینک هوشمند ریزر Anzu دارای دو طراحی مستطیلی و لبه گرد است و هر دو با فریم کوچک یا بزرگ عرضه می‌شوند. ریزر همچنین دو لنز را نیز در داخل جعبه این عینک قرار می‌دهد. یکی از آن‌ها که به صورت پیشفرض روی عینک نصب شده برای استفاده در محیط‌های داخلی است و می‌تواند تا 35 درصد نور آبی نمایشگرها را مسدود کند. لنز دیگر از نوع پلاریزه است و می‌تواند تا 99 درصد اشعه‌های UVB و UVA را مسدود کند.

امکان نصب لنزهای سفارشی روی این عینک‌ها نیز با توجه به شماره چشم کاربر وجود دارد. این شرکت برای ارائه لنز طبی به مشتریانش با شرکت لنسایل همکاری می‌کند. از دیگر ویژگی‌های عینک آنزو باید به مقاومت در برابر آب به لطف گواهی IPX4، تا 5 ساعت شارژدهی باتری و دو هفته حالت آماده به کار با هر بار شارژ کامل، تأخیر صوتی 60 میلی‌ثانیه‌ای و یک حالت مستقل برای گیمینگ اشاره کرد.

عینک هوشمند ریزر آنزو با قیمت 200 دلاری عرضه می‌شود. لنزهای تعویض شونده این دیوایس نیز 30 دلار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*