تماشا کنید : پرواز هیجان انگیز و بسیار دیدنی با JetPack بر فراز آسمان دبی

سرگرمی های دوران ما با آنچه مردمان سالیان دور به عنوان سرگرمی از آن استفاده می کردند بسیار بسیار تفاوت دارد.امروز پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده که هر روز وسیله جدیدی به ابزار های سرگرمی انسان اضافه گردد.در این میان چیزهایی ساخته می شود که در کنار هیجان بسیار بالا اندکی عجیب و غریب و بعضا خطرناک می باشند.یکی از این وسایل جالب ، عجیب و البته خطرناک JetPack نام دارد که انسان را به بال مجهز کرده و در آسمان به پرواز در می آورد !

Yves Rossy خلبانی کهنه کار و ماجراجویی جسور با ۵۵ سال سن است که به واسطه پرواز با جت پک و انتشار ویدیوهایی دیدنی از پرواز خود با این وسیله برای خود صاحب اسم و  رسمی شده است.

وی که تاکنون با JetPack در کنار بمب افکن B17 و بر فراز  قله کوه فوجی پرواز کرده اکنون به خاورمیانه آمده و بر فراز آسمان دبی به انجام حرکات نمایشی پرداخته است. هیچ کدام از پرواز هایی که راسی تا کنون انجام داده به اندازه‌ی پرواز اخیر او در آسمان شهر دوبی جذاب و هیجان‌انگیز نیستند.

در این ویدیو که توسط دوربین GoPro نصب شده بر روی کلاه Rossy و فیلم برداران داخل هواپیما با کیفیت ۴K تهیه شده است ، Yves Rossy و Vince Reffet را سوار بر Jetpack بر فراز آسمان دبی مشاهده خواهید کرد که صحنه های بسیار زیبا و دیدنی را خلق کرده است.

این ویدیوی ۱۲ دقیقه ای ابتدا پرواز راسی و دوستش را بر فراز صحرای دبی نشان می دهد اما زمانی هیجان این ویدیو به اوج خود می رسد که آنها با سرعتی برابر با ۱۲۰ مایل بر ساعت ( حدود ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت ) بر فراز آسمان شهر دبی به انجام حرکات نمایشی می پردازنده که هر بیننده ای را مجذوب خود می سازد.در ادامه شما را به دیدن این ویدیوی جذاب دعوت می کنیم.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. عنوانتون مثل اینکه اشتباه هستش
    دیدنی نه دینی

  2. پروازشون خیلی دینی هستش
    مثل اینکه دارن نماز میخونن