یخچال RR30 سامسونگ

با ویژگی‌های یخچال RR30 سامسونگ آشنا شوید

یخچال RR30 سامسونگ با طراحی خاص و فناوری‌های پیشرفته خود می‌تواند به بسیاری از نیازهای کاربران پاسخ دهد. در ادامه با ویژگی‌های این یخچال سامسونگ آشنا می‌شویم.

خانه جدید ما آشپزخانه کوچکی داشت و من و همسرم که به تازگی ازدواج کرده‌ بودیم، حسابی برای خرید یخچال به چالش خورده بودیم. پیدا کردن یخچالی که در عین زیبایی و جذابیت جای کمی بگیرد و بتواند کارایی‌های حرفه‌ای داشته باشد، کار ساده‌ای نبود. تا این که یک روز در خانه یکی از دوستانم با یخچال RR30 سامسونگ آشنا شدم. یخچال قدرتمند و منعطفی که نگرانی‌ام را بابت کوچک بودن آشپزخانه‌ام و عدم استفاده از یخچال ساید‌ بای ساید راحت کرد. یکی از نوآوری‌های جذاب و منحصربه‌فرد این یخچال تک در و فریزر تک در دو قلو این است که می‌توانید یخچال را در سمت راست یا چپ فریزر یا حتی در جای دیگری قرار دهید. هر دو دستگاه دارای درهای معکوس شونده هستند که می‌توانید آنها را طوری تنظیم کنید که از سمت راست یا چپ باز شوند.

آشنایی با یخچال RR30 سامسونگ

فناوری Multi Flow و گردش یکسان هوای خنک

یخچال RR30 سامسونگ

یکی دیگر از قابلیت‌های این یخچال که به شدت برایم جذاب و کاربردی بود، قابلیت «جریان چندگانه» Multi Flow آن است، این فناوری باعث می‌شود که تمام مواد غذایی در همه قفسه‌ها و همه کشوها به یک اندازه خنک شوند. دریچه‌های قرار گرفته در موقعیت‌های استراتژیک، در یخچال RR30 سامسونگ، هوای خنک را در تمامی بخش های یخچال و فریزر به جریان می‌اندازد تا دمای دستگاه همیشه روی مقداری ثابت و یکنواخت حفظ شود و مواد غذایی برای مدت بیشتری تازه بمانند. ضمن این که بوگیر تعبیه شده در این یخچال نگرانی شما را از بابت غذاها و میوه‌های بودار هم برطرف می‌کند.

سرمایشی قدرتمند و پیشرفته

یخچال RR30 سامسونگ

نمایشگر ال‌ای‌دی لمسی یخچال، امکان کنترل کامل تنظیمات دستگاه را به آسانی در اختیار شما قرار می‌دهد و به وسیله آن می‌توانید تنظیمات دما را تغییر دهید یا به وسیله فناوری «سرمایش قدرتمند» Power Cool  گزینه خنک شدن سریع مواد غذایی و نوشیدنی‌ها را انتخاب کنید. این فناوری برای تابستان فوق‌العاده است. علاوه بر این می‌توانید در زمان‌هایی که به مدت طولانی خانه نیستید با کمک عملکردهای «حالت تعطیلات» و «حالت اکو» نیز در مصرف برق صرفه‌جویی نمایید. این یخچال دارای سیستم روشنایی «تاور ال‌ای‌دی» هم هست که محفظه داخلی دستگاه را سرشار از نور می‌کند و با این قابلیت، پیدا کردن مواد ساده‌تر شده است. از همه مهم‌تر این که هیچ نوع گرمایی از این سیستم ساطع نمی‌شود و مصرف انرژی آن کمتر از لامپ‌های قدیمی است.

تازگی و طراوتی هوشمندانه

یخچال RR30 سامسونگ

بعضی از میوه‌ها همیشه با سبزیجات اشتباه گرفته می‌شوند و گاهی هم برعکس، اما در یخچال RR30 سامسونگ چنین اتفاقی نمی‌افتد. این یخچال دارای «کشوی بزرگ کنترل رطوبت» است و از این دو گروه مواد غذایی که نیازهای رطوبتی متفاوتی دارند به خوبی نگهداری می‌کند.

به راحتی و فقط با بستن یا باز نگه داشتن نوار کنترل، می‌توانید درجه رطوبت بهینه برای مواد غذایی را تنظیم کنید و آن‌ها را برای مدت زمان بیشتری تازه نگه دارید. این کشو به اندازه کافی بزرگ است و می‌توانید همه چیز از هندوانه گرفته تا کدو‌های بزرگ را در آن جا دهید و نگهداری کنید. دو کشوی بزرگ راحت هم برای قرار دادن مواد غذایی بزرگ از یک کیک تولد بزرگ تا یک بوقلمون کامل هم در این یخچال وجود دارد. ضمن اینکه  این یخچال دارای قفل کودک نیز هست تا هیچ کودک کنجکاوی نتواند تنظیمات یخچال شما را دستکاری کند.

بدون برفک و کم مصرف

یخچال RR30 سامسونگ

در یخچال های سری RR30 سامسونگ خبری از برفک نیست و دیگر نیازی نیست برای برفک‌زدایی مواد غذایی را از یخچال بیرون بیاورید. ویژگی «بدون برفک واقعی» سامسونگ امکان خنک‌کنندگی یکنواخت و یکسان را ایجاد کرده است تا امکان ایجاد هر گونه برفک یا توده‌های یخی به صفر برسد. این قابلیت با حفظ دمای یکنواخت در سراسر یخچال، به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند و دوام سیستم سرمایش دستگاه را هم بسیار زیاد می‌کند.

رتبه انرژیA++  اتحادیه اروپا و مصرف انرژی کمپرسور اینورتر دیجیتال یخچال های سری RR30 از کمپرسورهای معمولی کمتر است و باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و این صرفه‌جویی ضمن حفاظت از محیط زیست به معنای پرداخت مبلغ کمتر در قبض برق شما هم هست.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*