ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس

ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس ویژه گیمرهای حرفه‌ای معرفی شد

ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس بر اساس اطلاعات گیمرهای حرفه‌ای طراحی شده تا بتواند به خوبی به نیاز آنها پاسخ دهد. در ادامه با مشخصات این ماوس Asus آشنا می‌شویم.

در طراحی این سری از ماوس‌ها، ROG از گیمرهای حرفه‌ای کمک گرفته است و با استفاده از بازخورد آنها ماوسی گیمینگ دقیقا با نیازهایشان طراحی کرده است. نتیجه این طراحی برای کاربران، نهایت راحتی بیشتر و کنترل بهتر برای گیمرها با شکل‌های مختلف دست است.

آشنایی با ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس

ارتباط سه گانه

ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس

ROG Keris می‌تواند به واسطه USB، RF 2.4GHz بی سیم یا حالت بهینه مصرف توسط Bluetooth می‌تواند به دستگاه‌های مختلف اتصال یابد. RF 2.4 GHz بیسیم برای گیمینگ ایده‌آل بوده و رابط Bluetooth LE هم برای استفاده روزمره مناسب است. ماوس‌های ROG Keris به طور ویژه با مشخصات بسیار حرفه‌ای نظیر سنسور گیمینگ با ۱۶۰۰۰ dpi، دقت ۴۰۰ ips و نرخ نمونه‌برداری ۱۰۰۰ هرتز عرضه شده است.

سوکت اختصاصی ROG Push-Fit و سوییچ‌های اختصاصی ROG

ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس

طراحی اختصاصی سوکت این ماوس از نوع Push-Fit بوده که امکان شخصی‌سازی سوییچ‌های کلیک را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در کلیک‌های چپ و راست این ماوس اختلاف فشار حدود -/+۵ گرم بوده تا حسی بهتر در هنگام کلیک کردن منتقل شود.

مستحکم و سبک

ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس

طراحی داخلی ماوس از نوع لانه زنبوری (Honeycomb) شش گوشه بوده بوده تا علاوه بر حفظ استحکام وزنی بسیار پایین داشته باشد. ROG Keris Wireless با داشتن ۷۹ گرم و ROG Keris با داشتن ۶۲ گرم یکی از سبک‌ترین ماوس‌های تولید شده توسط ROG است.

بهینه برای گیمینگ

ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس

با دوام، کلیک‌هایی از جنس پلی بوتیلن ترفتالات (PTB) مقاوم در برابر خوردگی و ساییدگی، از ویژگی‌های این ماوس است. دو کلید در ماوس ROG Keris Wireless قابلیت شخصی‌سازی به رنگ‌های صورتی و خاکستری را نیز دارد.

هر دو مدل ماوس‌های ROG Keris و Keris Wireless  از کابل‌های مقاوم و منعطف به منظور حد اقل سایش بر سطح ماوس پد و راحتی بیشتر در جابه‌جایی استفاده می‌کنند. همچنین پورت اتصال کابل در این ماوس‌ها به سمت بالا بوده تا فاصله بیشتری را بین کابل ماوس و سطحی که ماوس روی آن قرار دارد ایجاد کند و در عمل منجر به کاهش کشش کابل توسط ماوس پد گردد.

سطح زیرین ماوس نیز از جنس ۱۰۰ درصد تفلون (PTFE) بوده که باعث شده ROG Keris نسبت به ماوس‌های دیگر تا ۲۵ درصد حرکت روانتر و شناورتری را داشته باشد.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*