هیوندای سانتا کروز 2022

مشخصات و قیمت تیپ‌های مختلف پیکاپ هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲ اعلام شد

هیوندای به صورت رسمی قیمت پیکاپ هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲ را اعلام کرده است که مطابق با آن قیمت پایه این پیکاپ نزدیک به ۲۴ هزار دلار خواهد بود.

قیمت هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲ بالاخره از سوی شرکت هیوندای اعلام شد و بر این اساس بدون در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل که ۱ هزار و ۱۸۵ دلار می‌شود، قیمت پایه این خودرو ۲۳ هزار و ۹۹۰ دلار است. لازم به ذکر است که قیمت این اتومبیل از فورد ماوریک که نزدیک به ۲۰ هزار دلار قیمت دارد، بالاتر است. برای تیپ پایه این اتومبیل که تحت عنوان SE شناخته می‌شود امکاناتی در نظر گرفته شده است که برای نمونه‌ای از آن‌ها می‌توان به سیستم صوتی با شش بلندگو و سیستم‌های ایمنی دستیار نور بالا، نمایشگر ۸ اینچی سیستم اطلاعاتی- سرگرمی با اپل کارپلی و اندروید اتو، شیشه‌های عقب دودی، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی و سیستم حرکت میان خطوط و هشدار هوشمند محدودیت سرعت اشاره کرد.

هیوندای سانتا کروز 2022

هیوندای برای تیپ SE و SEL این اتومبیل یک موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی در نظر گرفته است که ‌می‌تواند ۱۹۰ اسب بخار قدرت را به همراه ۲۴۵ نیوتن‌متر گشتاور به تولید برساند. وظیفه انتقال قدرت این پیشرانه به چرخ‌های جلو بر عهده یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک است و می‌توان با پرداخت ۱۵۰۰ دلار سامانه چهار چرخ محرک را برای این خودرو سفارش داد.

هیوندای برای اشخاصی که به دنبال قدرت بالاتری هستند نیز تیپ پریمیوم را درنظر گرفته که قیمت آن ۳۵/۶۸۰ دلار است. هیوندای برای این نسخه از سانتا کروز یک پیشرانه ۲.۵ لیتری توربو را در نظر گرفته است که می‌تواند قدرت ۲۰۵ اسب بخار را به همراه گشتاور ۴۲۰ نیوتن‌متری به تولید برساند. این پیشرانه به یک جعبه دنده هشت سرعته دو کلاچه متصل شده و به طور استاندارد سامانه چهار چرخ محرک برای آن در نظر گرفته شده است.

ظرفیت یدک کشی این نسخه از سانتا کروز به واسطه بهره‌مندی از موتور ۲.۵ لیتری توربو به ۲۲۷۰ کیلوگرم رسیده است.

هیوندای سانتا کروز 2022

بهترین تیپ هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲

هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲ علاوه بر دو تیپ مذکور یک تیپ دیگر نیز دارد که بهترین تیپ این اتومبیل محسوب می‌شود. این تیپ لیمیتد نام دارد و قیمت پایه آن ۳۹/۷۲۰ دلار است. این تیپ از پیکاپ سانتا کروز از نظر ظاهری با دیگر تیپ‌های این اتومبیل به واسطه بهره‌مندی از رینگ‌های ۲۰ اینچی و جلوپنجره کرومی تیره متفاوت شده است. برای این تیپ از هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲ امکاناتی در نظر گرفته شده که برای نمونه‌ای از آن‌ها می‌توان به سیستم صوتی پریمیوم Bose، دریچه تهویه برای سرنشینان عقب، نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی اطلاعات-سرگرمی با تکنولوژی تشخیص صدا، گرم‌کن غربیلک فرمان و صندلی‌های چرمی با گرم‌کن و تهویه اشاره کرد. مکان تولید پیکاپ سانتا کروز آلاباما است و قرار است این پیکاپ از آخرین روزهای ماه جاری فروش آن آغاز شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*