آریزو 5 توربو فیس لیفت

مدیران خودرو به دنبال عرضه آریزو ۵ توربو فیس لیفت به بازار است

خبرها حاکی از آن است که مدیران خودرو قصد دارد سدان خانوادگی و محبوب آریزو ۵ توربو فیس لیفت را به همراه تغییرات فنی و ظاهری به بازار عرضه کند.

آریزو ۵ توربو فیس لیفت بعد از عرضه در بازار کشور چین به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار کشور عرضه می‌شود. آریزو ۵، سدان خانوادگی و محبوب شرکت مدیران خودرو است که سابقه حضور ۵ ساله در بازار کشور را دارد.

آریزو ۵ توربو فیس لیفت در راه بازار ایران

شرکت مدیران خودرو بر اساس تجربه موفق سدان‌های قبلی خود ام وی ام ۵۳۰ و ۵۵۰ در سال ۱۳۹۵ خودرو آریزو ۵ را با موتور ۱۵۰۰ سی سی تنفس طبیعی با گیربکس‌های دستی و CVT به بازار عرضه کرد. در سال ۱۳۹۶ با ارتقای پیشرانه به ۱۵۰۰ سی سی توربو و جایگزینی گیربکس CVT با دنده دستی آریزو ۵ توانست جایگاه خود را در بازار تثبیت کند. شرکت مدیران خودرو از سال ۱۳۹۵ تاکنون موفق به فروش بیش از ۲۲ هزار دستگاه آریزو ۵ گردیده است.

ام وی ام در نظر دارد با ارتقای فنی و ایجاد تغییرات ظاهری مخصوصا در داخل خودرو ضمن ایجاد ارگونومی بالاتر برای سرنشینان، لذت رانندگی را برای خریدارانی که به دنبال کابینی مدرن و لوکس هستند نیز دو چندان کند. سایر تغییرات انجام گرفته در آریزو ۵ جدید به زودی توسط این شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. بجای تولید این لگن ها بهتره حدالق از برند های مطرح چینی که تو خاورمیانه بازار خوبی دارن تولید بشه مثل چانگان بی وای دی .کراس اور جدید چانگان با قیمت تقریبا هشتصد ملیون تومانی تو کشور های حوزه خلیج فارس داره رقبای با اصل و نصب خودش رو شکست میده .😑

  2. امروز دقیقا سوار نسخه توربو معمولی شدم نمایندگی برای خرید رفتم از نظر من با قیمت ۶۲۵ میلیونی
    ارزش خرید نداشت ولی خب تورم و همه رو باید لحاظ کرد شخصا ترجیح میدم برم ی سوناتا ۲۰۱۰ بگیرم
    با توجه ب شرایط جامعه حس میکنم شرکتها بازم بیشتر بها میدن در آینده برای فروش
    ولی ب شدت باکیفیت تر از خودرو داخلی هستن