سریال لوسیفر

تاریخ پخش فصل ششم سریال لوسیفر مشخص شد

شبکه نتفلیکس از تاریخ پخش فصل ششم سریال لوسیفر – Lucifer خبر داد. فصل آخر این مجموعه در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۹ شهریور ۱۴۰۰) پخش خواهد شد.

شبکه مشهور و پرکار نتفلیکس بالاخره از تاریخ پخش ششمین و آخرین فصل سریال لوسیفر خبر داد. این اقتباس تلویزیونی توسط تام کاپینوس ساخته شد و تحت نظارت جو هندرسون و ایلدی مودروویچ، برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ از شبکه فاکس به نمایش درآمد. علی‌رغم استقبال تماشاگران از قسمت‌های ابتدایی، نظرات مثبت و نمرات منتقدان به طور مدام کاهش پیدا کردند. این اتفاق باعث شد تا در سال ۲۰۱۸ شبکه فاکس پس از سه فصل، رسماً لوسیفر را کنسل کند.

طبق بسیاری از موارد مشابه، نتفلیکس باری دیگر دست به کار شد و سریال لوسیفر را نجات داد. این شبکه از آن زمان به طور مشخص پروسه تولید Lucifer را ادامه داده و قرار است در ماه سپتامبر، با فصل ششم که آخرین فصل این سریال خواهد بود طرفداران را شگفت‌زده کند.

شخصیت لوسیفر با بازی تام الیس، فرشته‌ای قدرتمند است که پس از زندگی طولانی مدت به عنوان ارباب جهنم، از این کار خسته می‌شود و به سمت لس آنجلس می‌رود. او در این شهر با استفاده از قدرت‌های ویژه‌اش برای حل جنایات و تهدیدهای مختلف فراطبیعی، با اداره پلیس لس آنجلس همکاری می‌کند. در سریال لوسیفر، لورن جرمن در نقش کارآگاه کلوئی دکر، لزلی-اَن برنت در نقش مزیکین، دی. بی. وودساید در نقش امندیل، ایمی گارسیا در نقش الا لوپز، ریچل هریس به عنوان دکتر لیندا مارتین و کوین آلخاندرو در نقش کارآگاه دن اسپینوزا بازی می‌کند.

با حضور سریال لوسیفر در رویداد کامیک-کان، تام الیس، هندرسون و مودروویچ درباره آینده این مجموعه و همچنین تاریخ پخش فصل ششم صحبت کردند. در طی پنل لوسیفر در کامیک-کان، آن‌ها به برخی از بازگشت‌های غیرقابل پیش‌بینی در فصل نهایی اشاره داشتند. بازگشت‌هایی که قطعاً طرفداران سرسخت سریال Lucifer را غافلگیر خواهند کرد.

در مجموع، طرفداران لوسیفر انتظار دارند تا در فصل آخر، شاهد اپیزودهای نفس‌گیری باشند. قسمت‌هایی که هم از لحاظ داستانی و هم سکانس‌های درگیرکننده و هیجان‌انگیز، بتوانند مخاطب را درگیر کنند. با این حال به نظر می‌رسد که نتفلیکس برای این فصل سنگ تمام گذاشته و قصد دارد بهترین پایان ممکن را برای مجموعه پرطرفدارش رقم بزند. ششمین فصل سریال لوسیفر در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۹ شهریور ۱۴۰۰) پخش خود را آغاز خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*