بازی های المپیک توکیو

بازی های المپیک توکیو را به طور ویژه با گوشی های هواوی دنبال کنید

المپیک ۲۰۲۰ به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی جهان در حال برگزاری است. شما می‌توانید بازی های المپیک توکیو را به طور ویژه از طریق گوشی های هواوی دنبال کنید.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یک سال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا در حال برگزاری است. این رویداد که به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی جهان شناخته می‌شود در ژاپن و پایتخت این کشور برگزار می‌شود. همواره افراد مختلف علاقه‌مند هستند که این رویداد ویژه و مهم را دنبال کنند و از نتایج مسابقات، عملکرد ورزشکاران و جدول مدال‌های آن باخبر شوند. اما اگر شما جزو کسانی هستید که از گوشی های هواوی استفاده می‌کنید این امکان را خواهید داشت که با یک ویژگی اختصاصی از پیش نصب شده در این گوشی‌ها، مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به صورت ویژه دنبال کنید.

بازی های المپیک توکیو

ورزشکاران از سراسر جهان هر چهار سال یک بار در کنار هم جمع می‌شوند تا تمام توانایی‌های خود را در رویدادی ویژه و مهم به نام المپیک به نمایش بگذارند و برای خود و کشورشان افتخارآفرینی کنند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این رویداد ورزشی جذاب و جزو کاربرانی هستید که می‌خواهید بازی های المپیک توکیو را دنبال کنید و از اخبار و اطلاعات آن به صورت لحظه‌ای باخبر شوید، یک راهکار بسیار ساده و البته کاربردی در گوشی های هواوی به شما ارائه شده است.

رصد بازی های المپیک توکیو در گوشی های هواوی

شرکت هواوی به مناسبت برگزاری المپیک و برای علاقه‌مندان به این رویداد، قابلیت ویژه‌ای را در موتور جستجوی هوشمند Petal Search ارائه کرده که این ویژگی هم‌اکنون به ۵۰ زبان مختلف در بیش از ۱۷۰ کشور و منطقه جهان در دسترس کاربران قرار گرفته است. اپلیکیشن پتال سرچ از طریق فروشگاه نرم افزاری اپ گالری هواوی و دیگر فروشگاه‌های معتبر نرم افزاری قابل دانلود است.

بازی های المپیک توکیو

شما با استفاده از این موتور جستجو می‌توانید از جدیدترین اخبار و به‌روزرسانی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در صفحه خانگی پتال سرچ با تب Petal Go با خبر شوید. همچنین در این نرم افزار قادر خواهید بود در خصوص یک رویداد ویژه، ورزشکار مورد نظر یا کشور خود جستجو کنید. برای دسترسی به این اطلاعات در پتال سرچ کافی است میانبر Olympics در صفحه خانگی یا تب مربوط به آن را لمس کنید. در این صفحه اخبار و جزئیات زیر به اطلاع کاربران می‌رسد:

  • مسابقات: شما در هر روز می‌توانید برنامه برگزاری مسابقات یا رویدادها را مشاهده کنید.
  • جدول مدال‌ها: در این بخش می‌توانید ریز جزئیات دریافت مدال‌ها توسط تیم‌ها و ورزشکاران در رشته‌های مختلف را ببینید.
  • مطالب توصیه شده و کاربردی: در این بخش نکات جالب توجه به همراه ویدیوها و اخبار پیشنهادی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
  • اخبار و ترندهای داغ مسابقات: اخبار و نکات خاص و حواشی رقابت‌ها در این بخش به اطلاع کاربران می‌رسد.

علاوه بر این‌ها شما در بخش جستجو می‌توانید ببینید که کشور ما تاکنون چه مدال‌هایی دریافت کرده یا زمان برگزاری رقابت‌های ورزشکاران ایرانی مانند تیم ملی والیبال و نتایج آنها را مشاهده کنید. هواوی همچنین این امکان را ایجاد کرده تا بتوانید حقایق و تاریخچه بسیاری از رویدادهای ویژه المپیک را رصد کنید. به این ترتیب با مراجعه به اپلیکیشن Petal Search در گوشی های هواوی، شما هیچ رقابت، خبر یا اتفاق جالبی از المپیک ۲۰۲۰ توکیو را از دست نمی‌دهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*